Wpis z mikrobloga

Wszędzie gdzie się nie obejrzę młodzi poniżej 30 roku życia kupują wielkie luksusowe mieszkania i jakimś cudem ich na to stać w kraju gdzie pensja wynosi 2000 a byłe gówno mieszkanie kosztuje 600k.

Mam taką teorię że ci, co kupują teraz mieszkania to przeważnie bananki co współżyją z tatusiem a raczej jego portfelem. Oczywiście znajomym mówią, że kupili za swoje pieniądze ale jak dobrze podpytasz to się okazuje że tatuś dał na wkład własny a mamusia się dokłada do raty kredyciku. Jakby im odciąć pępowinę to by w kartonach mieszkali xD

Inny przypadek to młode laski które udają modelki i infuencerki a w rzeczywistości dają dupy bogatym facetom.

Jak myślicie?

#gorzkiezale #rozowepaski #bananki #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #kupnomieszkania #gorzkiezale #mieszkanie #nieruchomosci #pracbaza #bekazpisu #przegryw #wygryw
S.....b - Wszędzie gdzie się nie obejrzę młodzi poniżej 30 roku życia kupują wielkie ...

źródło: comment_S0ChXnlI4od598JZ97adtPD6rt6XBSg4.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Scaab ja mam 34l, kupilem właśnie drugie mieszkanie, na 60k (pierwsze mieszkanie) i 130K wkladu własnego zapracowalem sam. Pochodzę z ubogiej rodziny i od małego wiedziałem że muszę sam zapracować na swój sukces. Więc w moim przypadku twoja teoria się nie sprawdza.
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: no a kogo ma słuchać Twoim zdaniem, przegrywa użalającego się nad sobą który ma konto na wykopie od 4 miesięcy? super autorytet, nie ma co ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@jceel: takie pieniądze co ty zarabiasz to ja zarabiałem w wieku 20 lat ale ciągle mi jest mało i przez to użalam się że jestem biedny. W dzisiejszych czasach milion to nie jest żaden pieniądz, co najwyżej na skromna wegetacje wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Scaab: uwaga, uwaga, odkrywam Amerykę. Ci co się sami dorobili to może z 10%. Reszta to pomoc od rodziców pod postacią wkładu własnego. Ci co piszą, że kredyt to nie problem, to chyba jeszcze styczności z kredytami hipotecznymi nie mieli ;) po pierwsze, sensowne mieszkanie 70-80m2 w takiej Wawie to jakieś 700tysiecy, po drugie, urządzenie go, jeśli chcecie na bogato, to kolejne 200-300koła. Żeby mieć zdolność na 900-1mln to albo trzeba
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
w kraju gdzie pensja wynosi 2000


@Scaab: Przestań się zadawać z kasjerkami z żabki i sebiksami to zobaczysz że 25latek może zarabiać 5k i wziasc kredyt na duże mieszkanie czy kupić 6letnie auto premium

@Prokurator1990: ja nie sądzę żeby było stać na auto premium kogoś kto mówi wziąść XDDD
  • Odpowiedz