Wpis z mikrobloga

najbardziej mnie #!$%@? jak płodne julki rozmawiają z oskarkami i tylko zadają pytania, same nic nie mówią tylko oskarek gada i zachowuje się dynamicznie a one się o wszystko pytają jakby były amebami umysłowymi i same nic nie mogły by opowiedzieć, oskarek coś mówi a ona tylko takie pytanka „czemu tak zrobiłeś” ?

#przegryw #rozowepaski #p0lka #atencyjnyrozowypasek #atencyjnyniebieskipasek #chadowezycie #normictwo #chad #normictwo #wygryw #zwiazki #niebieskiepaski #normik #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#samotnosc #wyznanie #randkujzwykopem #problemy #zycie #plodnajulka #dynamicznyoskarek
  • 7
@karatekid18: no i widocznie faceci takie głupie laski lubią, bo im łatwo zaimponować. Wolą laskę dla ktorej ogarnięcie życia jest trudne, więc pomogą jej co jakiś czas np. zrobić zakupy albo wytłumaczą proste czynności krok po kroku. Ode mnie dużo facetów po jakimś czasie uciekało (etap spotykania się, gdzie na początku była wkręta w #!$%@? i jakieś słodzenie) bo jak się okazywało, że pracowałam o wiele więcej niż oni, albo kładłam