Wpis z mikrobloga

@Bezimienny_Typ: dla każdego kto się interesuje siłownią w sposób ambitniejszy niż spompowanie bica raz w tygodniu, kupowanie ebooków od polskich fake natural gwiazdeczek fitness to wyrąbanie kasy w błoto. Wystarczy parę dni na anglojęzycznym youtubie i książkach żeby zwiększyć swoją wiedzę parę leveli wyżej i to za darmo. Po pewnym czasie będzie zabawna nawet myśl o tym, żeby brać plan i dietę z neta.
@Bezimienny_Typ: kupiłem kiedyś tego ebooka tak zeby sobie przeczytac. Zawiodłem się bo zawiera same elementarne wiadomosci ( w sumie czego sie spodziewalem xD) Szczerze to za free te 2 ksiazki od WK mowia tyle samo ile ta ksiazka. Ogolnie nie polecam 2 raz bym nie kupil. Jak dla mnie te ksiazki to naciąganie na hajs w tym przypadku, bo typ reklamuje sie troche jakby w tej ksiazce byly jakies prawdy objawione.
@Bezimienny_Typ: @poprawnie-niepoprawny: @stefan8800: @nammah: @PanMarianPazdzioch:
ale #!$%@? jaja. Podopieczny szmexego, z nie wiem, 6-7 letnim stażem na siłowni sprzedaje e-booki i ma kanał na ponad 100k subów.
Zero medali, zero pucharów, zero osiągnięć, zero występów na scenie z tego co wiem.
Dramat naszych czasów.
Marketing ważniejszy niż treść i fakty.
Kompletne ogłupienie społeczeństwa.
Trafiłem kilka razy na niego na siłowni, gość jest drobniutki jak fiutek. Zdjęcia podrasowane