Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bartdziur przecież ta decyzja należy do lekarza i ojca z matką. Nie do nas.

W 2017r.
Na 1100 aborcji
1050 z powodów podejrzenia choroby (takie coś po posmarowaniu łapska można dostać od lekarza i tak się dzieje w 70% przypadków, dane GUS/NIK na 20 lipca 2018)
50 z uwagi na możliwość powikłań i śmierci Matki
1 w wyniku czynu zabronionego (czyli jeden z 3 czynów. Kazirodztwo, gwałt i coś tam jeszcze)

I
@Matan_Jagiz: im nie wytłumaczysz, zawsze podciągną pod swoją teorię jakis ekstremalnie rzadki przypadek choroby, żeby udowodnić że aborcja jest niezbędna. A jak im podasz dłoń (liberalizując trochę prawo) to #!$%@?ą ci całą rękę, żądając całkowitej dowolności w zabijaniu każdego dziecka kiedy tylko zechcą, bo to przecież tylko płód i zlepek komórek, a kobieta decyduje sama o swoim ciele !!1111
@Mlucek: To co opisałeś to obraz typowego fanatyka, moj brat jest taki więc wiem doskonale z czym to się je :).
Z rzadka to robię, (bo uważam chłopa za totalnego debila chociaż ma wyższe wykształcenie z kierunku humanistycznego, co tym bardziej dobija i to nie na byle gówno uczelni, a na UJ) ale udzieliłem się z nim ostatnio w dyskusji, wyglądała ona mniej więcej tak:
JA:Wiec tvp skoro podatek jest placony
@abcdefghijklmn: Nie wiem czy to jest o Twoim bracie, ale niektórzy mają aż tak wyprany mózg religią, że wchodzą w intelektualną retorykę z samym sobą na zasadzie: Jezus, bóg mnie widzi i jest ze mną. Kościół popiera PIS, a kościół to Jezus. Pis popiera kościół. PIS = kosciół = Jezus. Pis robi taką TVP a nie inną, ale kościół popiera PIS więc w TVP też jest Jezus. I no #!$%@? w
@bartdziur: mówisz o obrońcach życia, to czuję się przywołany do odpowiedzi. Nie, zarodków z poważną wadą nie można nawet uznać za życie, świat nie jest czarno-biały i sporo członków kościoła się z tym zgadza. Jednak słychać tylko tych najgłośniejszych i najbardziej skrajnych.