Wpis z mikrobloga

a ja mam premke youtube i powiem ci nawet że warto


@UltraGigaSigmaMale: "warto" jedynie jak ktoś lubi płacić ludziom, którzy srają ci do ryja. Może ktoś ma taki fetysz, nie mi oceniać. Youtube #!$%@? twórców na potęgę, zwłaszcza niezależnych. Ludzie, którzy płacą za premium to ci ludzie, dzięki którym nie możemy mieć fajnych rzeczy.
  • Odpowiedz
@LifeReboot: skąd takie informacje? Motobieda kiedyś mówił że przy filmach które regularnie robią 100k wyświetleń można się już zacząć utrzymywać tylko z YouTube
  • Odpowiedz
Najpierw google wcisneło gówno shorty, potem upośledziło wyszukiwarkę, potem obniżyło bitrate, potem zabrało łapki w dół, potem zabrało stronę główną (wystarczy dać się śledzić by to włączyć xD) a teraz jęczy że są okradani i musimy włączyć reklamy.

Google jest warty prawie dwa biliony dolarów, youtube rocznie przynosi 20-30 miliardów dolarów ale bez reklam się nie utrzymają bo treści sponsorowane w filmach to już za mało, tak samo dawanie tipów podczas streamów
Ilirian - Najpierw google wcisneło gówno shorty, potem upośledziło wyszukiwarkę, pote...

źródło: mvemxjb7nm861

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 38
@Ilirian ta wyszukiwarka to jakaś patola. 2-3 wyniki z dupy a potem filmiki które już oglądałem a potem kompletnie co innego niż wpisałem.
Za premium "place ale się nie cieszę" bo dostaje yt music. Zamiast płacić Spotify place jutubowi a w pakiecie mam brak reklam w filmach.
  • Odpowiedz