Wpis z mikrobloga

#silownia
#mikrokoksy

Hej!

Czas już porządnie zainstalować się na wykopie. Dobra informacja dla fanów i zła dla antyfanów.
Jeszcze tego nie ogarniam wiec mam do Was pytania:
1. Zbiorowiskiem fanów z branży fit/siłowej są #mikrokoksy, #silownia, cos jeszcze?
2. Czy to normalne, ze sa problemy z logowaniem do aplikacji do androida.

Zapraszam tez do Q&A, śmiało zadajcie pytania.
  • 176
@deshix: ja na sobie tego nie robilem, zreszta to w trojboju sprzętowym na zawodach jest zakazane. Natomiast wiele osob nie toleruje bolu, badz maja ogromne krwiaki i siniaki wiec zakladanie neoprenow traktowalbym jako forme regresji dla nich, forme wprowadzenia sie do tego treningu siadow.
Dobra robota #mikrokoksy Udana akcja prowokacyjna z tym przyczepieniem się do wyników na insta. Wszystko według planu. Kto następny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Seba_Kot:

coraz ciekawsze to towarzystwo na tagu, super. Liczę na ciekawe dyskusje i że utrzymasz tu aktywność.
@Seba_Kot: Takie wielkie chłopy, a takie placzki? Do tego bólu tez się trzeba przyzwyczajać przecież?
Czemu tak uparcie twierdziłeś ze pomogłeś Kieliszkowskiemu, skoro on sam mówił, że sam wszystko sobie ogarnął? Wiadomo, lajki i wyświetlenia musza się zgadzać, ale po co ściemniać?
Jakieś potwierdzenie twoich liftow wpisanych na insta? Open pl mówi o trochę innych wartościach.
Pozdrów Marcina, sympatyczny chłop
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Seba_Kot: cześć Seba. Jak walczyć z motywacją i chęcią do ćwiczeń. Miałem okres gdzie regularnie ćwiczyłem 3-4raxy w tygodniu, miałem zajawke, czerpałem przyjemność z treningów. Teraz nie mogę się zmobilizować mimo że siłkę Man w tym samym budynku ci praca ;_; jakieś topy?
@Seba_Kot: Siema Seba. ;) Może typowe pytanie jakie setki, ale kogo polecasz z trenerów do prowadzenia online? Zastanawiam się nad tym od kilku dni i jest tyle tego w sieci, że już zgłupiałem, wszyscy się prezentują jako najlepsi.
@deshix: Ja sie zastanawiam gdzie ja uparcie pisalem, ze w pelni z nim wspolpracowalem, bo tego ani razu nie zrobilem (link?). Natomiast od stycznia 2019 roku mamy kontakt, sporo filmow analizowalem i sporo podpowiadalem, pomagalem (rowniez z kontuzja kolana) zwienczeniem tego bylo spotkanie. Po spotkaniu sam sie deklarowal, ze zaczynamy pelna wspolprace, ale cos nie wyszlo (o tym wiecej w innym temacie na wykopie + screen)
Wodyn tez pomagal, tez macie