Wpis z mikrobloga

#silownia
#mikrokoksy

Hej!

Czas już porządnie zainstalować się na wykopie. Dobra informacja dla fanów i zła dla antyfanów.
Jeszcze tego nie ogarniam wiec mam do Was pytania:
1. Zbiorowiskiem fanów z branży fit/siłowej są #mikrokoksy, #silownia, cos jeszcze?
2. Czy to normalne, ze sa problemy z logowaniem do aplikacji do androida.

Zapraszam tez do Q&A, śmiało zadajcie pytania.
  • 176
@markov90: pamketaj ze nie we wszystkich cwiczeniach szybko progresujesz. W typowo izolowanych typu wznosy bokiem itp to prigresujesz oewnie raz na pol roku wiec takie latwiej spamietac ;)
No nie wiem mi sie jakos udaje, ale jak ktos nie zapamietuje to serio dzienniczek w telefonie jest takim problemem dla taty? To doslownie minuta pisania i potem kilka sekund uzupelniania po cwiczeniu ;)
@In_thrust_we_trust: teraz to ja pisalem ogolnie o ludziach na silowni i stricte treningu silowym. a jesli chodzi o mojego ojca to nie przetlumaczysz ze wzmocnienie stawow i miesni = zbudowanie miesnia a zatem progresja i regularnosc. a on mi mowi ze on nie chce budowac muskulatury xd
@Seba_Kot: Co zrobić jeżeli barki mi przeskakują/strzelają przy wyciskaniu na płaskiej (i nie tylko) a jest to najprawdopodobniej spowodowane zbyt słabym trzymaniem barków w dół tzn za mocny/spięty górny kaptur i on wyciąga barki do góry? Tak myślę bo przy lekkim skosie górnym problemu nie ma albo bardzo sporadycznie strzeli + problem pogorszył się od kiedy zrobiłem mocniejszy progres w martwym i górny kaptur się wzmocnił.