Wpis z mikrobloga

#silownia
#mikrokoksy

Hej!

Czas już porządnie zainstalować się na wykopie. Dobra informacja dla fanów i zła dla antyfanów.
Jeszcze tego nie ogarniam wiec mam do Was pytania:
1. Zbiorowiskiem fanów z branży fit/siłowej są #mikrokoksy, #silownia, cos jeszcze?
2. Czy to normalne, ze sa problemy z logowaniem do aplikacji do androida.

Zapraszam tez do Q&A, śmiało zadajcie pytania.
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Seba_Kot nie mniej jednak, liczę że się ładnie ze mną przywita, jak już go nauczą pisac i uda mu się zalogować na wykop. Pozdrow tam tego siersciucha!
  • Odpowiedz
@Seba_Kot: Czy wierzysz w 'naturalność' zawodników IPF/USAPL? Np. Ray Williams, Russel Orhii. Moim zdaniem możliwe że nie biorą towaru i po prostu mają mega dobrą genetyke i podejście + bardzo długi staż
  • Odpowiedz
@axaha: Ciezko mi powiedziec, bo nie obserwuje tak szczegolowo rynku trojbojowego. Dziwna sprawa, to nagly spadek formy Ray-a tuz przed startem na MŚ. Nie wiem czy tam jakas kontuzja sie pojawila, czy moze WADA planowala cos i oni o tym wiedzieli.
  • Odpowiedz
@Seba_Kot:
1. Nie mam zamiaru w najbliższej przyszłości kogokolwiek trenować, sam ćwiczę rekreacyjnie, ale chciałbym kiedyś zawodowo zająć się treningiem motorycznym - czy warto już iść na Akademię KFD (instruktor trójboju) dla poszerzenia wiedzy w celu efektywniejszych treningów czy to tylko dla "zawodowców" co mają już klientów?
2. Poleciłbyś jakąś literaturę odnośnie wykonywania testów mobilności/testów funkcjonalnych (chyba screening test po angielsku)? Łatwo znaleźć przykładowe testy, ale rzadko kiedy opisane jest
  • Odpowiedz
@Ricardo_Izecson_dos_Santos_Leite:
1. Trening motoryczny, to nie kurs trojboju. A tak to, 3/4 kursantow to robia dla siebie.
2. Mam bdb ksiazke nt temat. W tym balaganie wykonczeniowym w domu, teraz tego nie znajde. Co do testow to tez trzeba brac pod uwage budowe anatomiczna, a wielu to pomija. Kluczem do zrozumienia testow jest liczna grupa, ktora mozesz diagnozowac.
  • Odpowiedz