Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NieRozumiemIronii: nie każdy może używać, słynny mit o tamponach przerywających błonę dziewicza (jak by to komuś cokolwiek robiło), bo na raz trzeba wydać 70 zł a nie 5 za paczkę podpasek, a co jak mi się nie spodoba no i fakt, że dla wielu bab (starszych ale też tych co dopiero zaczęły miesiączkować) pusia to jest coś nie wiem takiego, że jak to tam palec włożyć jezusmario, albo kurde nie wiem,
@MadokaDobraWaifu: Chcesz argumentów na bezsensowność tego wysrywu jakiejś zakompleksionej lewaczki to masz:
-Mężczyźni muszą średnio jeść więcej od kobiet ponieważ ich organizmy są średnio większe od kobiecych i tym samym zapotrzebowanie energetyczne jest również większe. ALE PRZECIEŻ NIE KAŻDY JEST KARŁEM 179CM, TAKIE SĄ NASZE ORGANIZMY!!!!1 NAM SIĘ NALEŻY!!!!.
-Problemy z potliwością i porostem włosów też obstawiam, że są średnio większe niż u kobiet. DAWAĆ GOLARKI, PIANKI DO GOLENIA I DEZODORANTY!!!!1
Czekam na argumenty dlaczego utowarowienie podstawowych funkcji biologicznych jest uzasadnione i poprawne, błyśnijcie xd


@MadokaDobraWaifu: Dlaczego ktoś miałby nie sprzedawać owoców swojej pracy?

Z resztą mówimy tutaj o towarach, które kosztują śmieszne pieniądze i na które stać 99% społeczeństwa, a dla reszty są specjalne programy pomocowe. Gdzie tu widzisz lukę?

Dlaczego w takim razie nie finansować chleba? (dla osób uczulonych na gluten innego) albo papieru toaletowego?

No i pojawia się dalszy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NieRozumiemIronii: oczywiście że kwestia edukacji, tyle że problem jest taki, że na spotkaniach w szkole organizowanych dla dziewczynek przez producentów tych środków o wiele prościej jest wręczyć kilka podpasek czy tamponów niż kubeczek
Stąd też czerpią edukację, z takich własnie spotkań, a czytanie gdzieś o tym czy zapytanie się jest wstydliwe