Wpis z mikrobloga

Dlaczego w takim razie nie finansować chleba? (dla osób uczulonych na gluten innego) albo papieru toaletowego?


@venividi: Czytaj wszystkie moje posty zanim odpowiesz xd
Fajnie, że jedyny problem jaki z tym widzisz to logistyka, myślę, że sam dałbyś to radę rozwiązać

Reszta komentarzy do mnie to albo festiwal chochołów i braku podstaw retoryki
@MadokaDobraWaifu: ja przeczytałam wszystkie twoje komentarze tutaj i nic się z nich nie dowiedziałam, nie mam pojęcia o #!$%@? ci chodzi
koledzy i koleżanki słusznie piszą o tym, że ktoś te podpaski musi ci wytworzyć i za to zapłacić, i ma ci je dawać ot tak za darmo? czy państwo ma za to płacić? Myślisz że jak panstwo za to zaplaci to bedą to alwaysy albo belle? Nie, będą to gównopodpaski
Czytaj wszystkie moje posty zanim odpowiesz xd


@MadokaDobraWaifu: Przeglądnąłem, ale niestety nie dostrzegłem. Mogłabyś proszę przytoczyć?

Fajnie, że jedyny problem jaki z tym widzisz to logistyka, myślę, że sam dałbyś to radę rozwiązać


Myślę że nie dałbym rady, bo zapotrzebowanie na takie artykuły jest niebywale zróżnicowane i zmienia się dość dynamicznie (zmienia się wiek, potrzeby na dany moment, sytuacje wyjątkowe), a to wszystko ma dotyczyć 38mln ludzi. Niestety należy brać pod
@wioseneczka: Jeżeli jedynym Twoim argumentem jest 'będą #!$%@? jakości' to przyznajesz, że samo założenie jest poprawne. xd

@venividi: Wierzę w Ciebie tak jak wierzysz w wolny rynek.
Możesz powtarzać, argument o niskim koszcie jest z dupy bo nie przekłada się na inne, droższe towary ¯\_(ツ)_/¯
Wierzę w Ciebie tak jak wierzysz w wolny rynek.


@MadokaDobraWaifu: Oj przestań, bo się zarumienie. Nie jestem aż takim wolnorynkowcem.

Możesz powtarzać, argument o niskim koszcie jest z dupy bo nie przekłada się na inne, droższe towary


Ale jakie droższe, skoro mowa tutaj o podstawowych towarach do higieny. Chyba że już nie podstawowe a wszytskie towary prawem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nadal czekam na konkrety dot. tej
niestety taki ruch freebleeding już istnieje i co gorsza, dobrze się trzyma. Rozumiem w domu sobie tak chodzić, ale jeśli taka osoba zostawi plamę na autobusie to co?

wtedy to już problem społeczeństwa, nie jej ¯(ツ)


@RysiaZbysiaZjemCiPtysia:
Od razu pociągać takiego neandertala do profesjopnalego czyszczenia tapicerki i tyle.
Jednak takie chiny z tą swoją inwigilacją mają trochę racji xD Takie elementy można by zdecydowanie szybciej wycinać ze społeczeństwa
@CastleBuilder: A wiele osób nie - więc żaden argument.
Mamy rosnące ceny mieszkań, dzieci opuszczają dom rodzinny coraz później, poprzeczka do posiadania mieszkania jest coraz wyżej a moc nabywcza nie nadąża - 'nie widzę problemu, można ciężej pracować'
Nikt Ci nie broni mieszkać w domu z przydziału i zarabiać na własny - bez martwienia się tym, że żyjesz na ulicy.
"Ciężko" co? xd wykończeniówka za 12k, to można w 2 miesiące