Wpis z mikrobloga

@Twoj_ulubiony_profil: no coś w tym stylu! znaczy może robi oddechy między słowami, ale bardzo dużo mówi i zamiast coś wprost powiedzieć, to będzie tak owijał i zaplatał słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tokka: samemu kupiłem opakowanie na karte- nie zarysuje się i mam spokój ze "złodziejami" koszt - 1zl na aliexpress za 5 sztuk
  • Odpowiedz
@tokka: Oj szuka kontaktu, mężczyzna w zdecydowanej większości przypadków nie napisze ze cię kocha i ze tęskni, może dawno się nie widzieliście. Żeby kulturowo nie wyjść na miękkiego (nawet nieświadomie)daje ci jakaś radę, żeby nawiązać kontakt. Ojcowie tak maja, mój jak nie wiedział co zrobić to dzwonił czy jakiegoś hajsu nje potrzebuje, później szukał mi samochodu (o którym luźno wspomniałem) teraz sam używam takich chwytów jak do nich dzwonię.
  • Odpowiedz