Wpis z mikrobloga

W Stanach został niedawno ufundowany Center for Psychedelic & Consciousness Research na uniwersytecie Johna Hopkinsa gdzie naukowcy będą badali wpływ psychodelików na ludzką psychikę i świadomość.

Zaciekawiło mnie, że psychodeliki powoli przechodzą do mainstreamu, bo u mnie mija już prawie 4 lata odkąd rozpocząłem na własną rękę mikrodawkowanie LSD. Dodawałem nawet wpis na wykopie gdy zaczynałem to robić - https://www.wykop.pl/wpis/16833021/od-jakchs-2-miesiecy-biore-regularnie-lsd-w-mikrod/

Z uwagi na to, że nie ma żadnych badań na temat długoterminowego zażywania tej substancji to chciałem tylko napisać, że póki co żyję i mam się dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdarzały się dłuższe lub krótsze przerwy w schemacie dawkowania, ale do tej pory nie zauważyłem ani jednego minusa.

W dni gdy mikrodawkuję wciąż mam lepszy nastrój, koncentrację, jestem nieco bardziej pobudzony i rozmowny a także zadowolony z tego co mam i ustatysfakcjonowany życiem nawet gdy są w nim problemy.

A zatem wniosek jest taki, że można żyć na LSD min. 4 lata xD Jakby ktoś miał pytania to odpowiem w komentarzach.

#lsd #narkotykizawszespoko #narkotyki #swiadomosc #oswiadczeniezdupy #depresja
jegertilbake - W Stanach został niedawno ufundowany Center for Psychedelic & Consciou...

źródło: comment_lq7mbvKfhMxN1VjAZ7pBZU7mYl4JA1PP.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@jegertilbake: na razie od miesiąca stosuję esketaminę. Całkiem dobrze się sprawdza, ale efekt antydepresyjny działa 3-6 dni. Niestety obawiam się, że może nie mieć długotrwałych/stałych pozytywnych skutków. Ale jako pomoc doraźna, w przypadku myśli samobójczych sprawdza się świetnie.
  • Odpowiedz
@Niepatrz: No to legit, ale moze sobie za duzo nabrales na talerz po prostu xD To tak jakbys #!$%@? sterydy, poszedl na silownie, wycisnal 300kg a potem idac bez mial bol dupy ze ci 100 nie chce wejsc. Ja lsd traktuje jako suplementacje zdrowego trybu zycia a nie odwrotnie i jak omine 1 dawke lub 13 to nie czuje braku tego specjalnie, dalej jest legit. No ale twoje doznania to twoja
  • Odpowiedz
@jegertilbake: widzisz, dalo mi to takie ślepe poczucie, ze juz tak będzie zawsze :D

Rozwalajace tez jest dla mnie jak szybko sie przechodzi od pomyslu do dzialania.

Szczerze? To to jest jak MZT xD

#!$%@? czekam na kuriera juz sporo czasu. (°°
  • Odpowiedz
@LM317K: nie jest wymagana przerwa, mozna je nawet brac razem i to sie nazywa candyflipping, ale osobiscie bym poczekal z 4-5 dni po mdma az wrocisz calkiem do normy xD Ja bralem w sobote, w niedziele sie czulem dalej spoko, w poniedzialek mialem problemy z koncentracja i pamiecia, we wtorek 30% tego co w poniedzialek, w srode juz normalnie. Moja dziewczyna nie miala wcale zadnych problemow tego typu (ale ja biore
  • Odpowiedz
Jak mjalem 18 lat to bardzo jaralem sie tego typu rzeczami, glownie dlatego ze nie mialem za bardzo dojscia do tego i zarzucalem od swieta, teraz jak mam dojscie do takich rzeczy, to nie korci mnie, zeby cos takiego zarzucaf
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@LM317K: @jegertilbake: bodaj ludzie z MAPS z powodzeniem testowali combo - LSD (albo psylocibine, nie pamiętam) i MDMA w terapii PTSD.
Wpierw chaps LSD i po około 4h w apogeum tripa gdy pacjent miał już "plastyczną" psyche ale jednocześnie zazwyczaj bad tripa wnikiem w swoją traumę - wtedy podawano MDMA, które wyprowadzało delikwenta na "jasną stronę mocy". Podczas gdy tam sobie radośnie siedział trip LSD wygasał, a psyche "zastygała" w
  • Odpowiedz