Wpis z mikrobloga

@Polejmnie taka jest rzeczywistość, a Ty myślisz ,że rodzina jakiegoś tam przeciętnego ziomka ma więcej? Taki budowlaniec akrobata nawet mniej dostanie ¯_(ツ)_/¯Podobnie jest w policji ,ewentualnie jeśli są dzieci czy coś to dają specjalne renty. W tym wypadku wyprawią mu ładny pogrzeb i za pół roku nikt nie będzie o tym pamiętał.
  • Odpowiedz
@Polejmnie: Żart bo co? To do uja pana była jego praca, wiedział na co się pisze. Jak strażak czy policjant ginie to myślisz ile dostają? Wy konfederatki macie nasrane we łbach konkret.
  • Odpowiedz
@2xpapanalepiku nie komentowałem nigdy tego ile w Rosji płacą

@Polejmnie no i super, ale co z tego? W Rosji masz pobór, w Polsce służbe zawodowa. Czyli każdy policjant itd. po śmierci na służbie ile powinna rodzina dostac? Dlaczego inne zawody muszą się ubezpieczać, a tu ma być wyjątek?
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że to pomyłka albo żart jakiś.


@Polejmnie: pierwsze co przychodzisz do wojska to mówi się, żeby się dodatkowo ubezpieczyć, bo to robota, gdzie o kontuzje nie trudno, więc wiesz, dobrze, że cokolwiek dostaną.
  • Odpowiedz
@jediwolf
Żart bo co? To do uja pana była jego praca, wiedział na co się pisze. Jak strażak czy policjant ginie to myślisz ile dostają? Wy konfederatki macie nasrane we łbach konkret.

No już konfederatki. W USA dostaniesz 100000$ za śmierć na służbie. Najlepsza armia świata.
Myślałem, że 2022 dał do myślenia ale dalej panuje przekonanie, że #!$%@? w tę armię bo to zwykła praca
  • Odpowiedz