Wpis z mikrobloga

#lewandowska #lewandowski #rozowepaski #zwiazki #tinder

Miałam takiego ojca który kontrolował w ten sposób matkę i uczynił z niej kurę domową, która miała mu gotować obiad i sprzątać w domu. Sto razy wolałabym umrzeć samotnie niż związać z chłopem ciągle kontrolowałby mnie, po tym jak widziałam jak wygląda zachowanie ojca w stosunku do matki. Myślę że wiele kobiet zrobiło się bardziej progresywne po obserwacji wzorów swoich ojców którzy pochodzili z innego pokolenia i uważali że traktowanie kobiety jak pomoc domowa jest normalne. Po co wiązać się z kimś takim i mieć wrzoda na dupie który ogranicza? Kobieta w tych czasach sama jest w stanie się utrzymać nie rozumiem po co niektóre kobiety tkwią w związku z troglodytami którzy trzymają je jak psy na smyczy, kontrolują i sprowadzają kobiet do roli sprzątaczki.

Polscy mężczyźni narzekają ze kobiety nie mogą znaleźć, bo oczekują od kobiety bycia pomagierką. Nie zmienią swojego nastawienia do kobiet, będą nakazywać jej co ma robić nie zostawiając jej żadnej swobody. Zamiast przystać na formę relacji jakiej oczekuje kobieta, pójść na kompromis, polskie chłopy tkwią w swoich średniowiecznych poglądach.

Jeśli wiekszosc polakow mysli ze taniec lewandowskiej to zdrada, to ja wyprowadzam sie z polski. Polacy radza mu zeby rzucił matkę i swoje dzieci, bo kobieta tańczy z Hiszpanem. Typowy polak pewnie tak zrobiłby. Jego honor i własne kompleksy stawiałby wyżej nad swoimi dziećmi.

Lewy ma racje z tym ze polacy sa zacofani. Pomyślcie sobie jakie piekło mają polskie kobiety w związkach skoro mają takich którzy porzuciliby swoją rodzinę bo kobieta nie siedzi w domu przy garach tylko dba o sylwetkę. Szkoda czasu na polaków, lepiej szukać męża w zachodnim państwie gdzie mężczyźni są bardziej wyluzowani, pewni siebie i pozbawieni kompleksów na temat wlasnej męskości.

Spotkać polskiego mężczyznę który nie będzie widział żadnej afery w tańcu Lewandowskiej to jak znaleźć diament na ulicy. Bardzo mało jest takich mężczyzn.

Związek z polakiem wygląda tak że on nie uznaje kompromisów, kobiecie podoba się taniec, bo jest szczęśliwa że ma nową pasję, polak wszystko zepsuje, zniknie uśmiech z jej twarzy, żeby polaczek poczuł się męski bo jego honor jest ważniejszy niż samorealizacja kobiety
xena_x - #lewandowska #lewandowski #rozowepaski #zwiazki #tinder

Miałam takiego ojca...

źródło: c76fbb7d20b33af82412708f02b2679e2baeab275bdd90547b09d05d523f76f5,w800

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
Jeśli wiekszosc polakow mysli ze taniec lewandowskiej to zdrada, to ja wyprowadzam sie z polski.

@xena_x: to rób ankiete i adios
  • Odpowiedz
Jeśli wiekszosc polakow mysli ze taniec lewandowskiej to zdrada, to ja wyprowadzam sie z polski

@xena_x: Chyba nikt nie uważa, że jest to zdrada, ale chwalenie się tańcami ocierańcami dookoła jest niewłaściwe, szczególnie że jest matką i żoną. Jakby tak tańczyła z mężem, to rozumiem ale z obcym facetem?
  • Odpowiedz
  • 2
@genocidegeneral: dostaniesz zawału jak zobaczysz co wyprawiają celebrytki w tańcu z gwiazdami, żony i matki, robią jeszcze bardziej odważne pozy a ubrane są w skąpe sukienki spod których widać im majtki. Zacofany polaku, szukaj sobie kobiety ze wsi, jakiejś Ukrainki bez szkoły, karyny patologicznej, bo żadna normalna, ułożona kobieta nie wejdzie w związek z zakompleksionym Polakiem który nie potrafi zrozumieć że losowy tancerz którzy być może jest gejem nie jest
  • Odpowiedz
Sto razy wolałabym umrzeć samotnie niż związać z chłopem ciągle kontrolowałby mnie, po tym jak widziałam jak wygląda zachowanie ojca w stosunku do matki.

@xena_x: zabranianie intymnego tańca z obcymi chłopami = patologiczne kontrolowanie. Zobaczymy jakiego posta wysmarujesz, jak kiedyś twój chłop przyzna ci się, że idzie do klubu ze striptizem, a ty masz się z tym pogodzić, bo w końcu musimy być progresywni i odrzucić te zaściankowe role płciowe
  • Odpowiedz
  • 1
@PiersKurczaka:

szkoda, że to zawsze działa w jedną stronę i babka może szaleć i jest usprawiedliwona, a chłop ma być wierny i ma #!$%@?ć, bo jak nie, to to #!$%@? a nie chłop

Co ty pi....lisz? W tańcu z gwiazdami też występują przystojni tancerze, Maserak, który ma żonę tańczy w odważnych pozach z innymi kobietami. Dlaczego nie boli cię to że przystojni tancerze obłapują nieswoje
  • Odpowiedz
Polscy mężczyźni narzekają ze kobiety nie mogą znaleźć, bo oczekują od kobiety bycia pomagierką.

@xena_x: To pomagierką, czy sprzątaczką i kuchtą? Bo to jednak dwie różne sprawy.

Szkoda czasu na polaków, lepiej szukać męża w zachodnim państwie gdzie mężczyźni są bardziej wyluzowani, pewni siebie i pozbawieni kompleksów na temat wlasnej
  • Odpowiedz
W tańcu z gwiazdami też występują przystojni tancerze

@xena_x: A ona występuje w jakimś programie? a czy ci partnerzy z programów jeżdżą z nimi w góry, chodzą na spacery, organizują z nimi obozy itp.. gdy partnerka z programu ma męża i dzieci?
  • Odpowiedz
  • 1
@arais_siara: tancerze z tańca gwiazdami mają żony i dzieci, występują w koszuli z gołą klatą, obca kobieta podczas tańca obmacuje go po klacie i po kroczu, całuje go. Dlaczego nie zorganizujesz afery że tancerze mężczyźni puszczają się w tańcu z innymi kobietami, topowymi celebrytkami, petardami jak roxie węgiel?
Po co mężczyzna zostaję tancerzem? Żeby puszczać się i być obmacywanym przez inne kobiety, kiedy jego żona wychowuje jego dzieci w domu.
  • Odpowiedz
@xena_x: jakakolwiek dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu, bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, ja o jednym, a ty o drugim. Przyczepiłaś/eś się tańca z gwiazdami jakby Lewandowska w nim występowała.

Jak prześledzisz historie związków tancerzy z tańca z gwiazdami, to większość z nich jest puszczalska, jeden taki meski tancerz miał romans za romansem z kobietami z którymi tańczył.

Czyli insynuujesz że Lewandowska się z nim puszcza?
  • Odpowiedz
@xena_x: ale ci się oblężona twierdza odpaliła lol

Życzę ci takiego faceta, który będzie obmacywał inne laski i wciskał ci taki kit

Jak go nakryjesz w łóżku z inną, to też ci wytłumaczy, że to tylko taki taniec ruchaniec, albo joga, a on tylko pomaga odblokować jej czakry

Wy "kobiety wyzwolone" serio macie coś z czachą
  • Odpowiedz
  • 0
@PiersKurczaka: mężczyzna który pokazuje zazdrość o innego mężczyznę jest najbardziej żałosnym widokiem dla kobiety. Ujawnia swoje kompleksy, pokazuje niepewność sobie. Mam odruch wymiotny gdy widzę polaczka idącego za rękę ze swoją karynką z cycem na wierzchu, a polaczek rozgląda się na boki na przechodniów któremu spuścić wpi...ol bo spojrzał się na jego karynkę.

Prawdziwy mężczyzna jest spokojny nie jest zazdrosny o innych mężczyzn bo wie że jemy żaden innh chłop
  • Odpowiedz