Wpis z mikrobloga

W Stanach został niedawno ufundowany Center for Psychedelic & Consciousness Research na uniwersytecie Johna Hopkinsa gdzie naukowcy będą badali wpływ psychodelików na ludzką psychikę i świadomość.

Zaciekawiło mnie, że psychodeliki powoli przechodzą do mainstreamu, bo u mnie mija już prawie 4 lata odkąd rozpocząłem na własną rękę mikrodawkowanie LSD. Dodawałem nawet wpis na wykopie gdy zaczynałem to robić - https://www.wykop.pl/wpis/16833021/od-jakchs-2-miesiecy-biore-regularnie-lsd-w-mikrod/

Z uwagi na to, że nie ma żadnych badań na temat długoterminowego zażywania tej substancji to chciałem tylko napisać, że póki co żyję i mam się dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdarzały się dłuższe lub krótsze przerwy w schemacie dawkowania, ale do tej pory nie zauważyłem ani jednego minusa.

W dni gdy mikrodawkuję wciąż mam lepszy nastrój, koncentrację, jestem nieco bardziej pobudzony i rozmowny a także zadowolony z tego co mam i ustatysfakcjonowany życiem nawet gdy są w nim problemy.

A zatem wniosek jest taki, że można żyć na LSD min. 4 lata xD Jakby ktoś miał pytania to odpowiem w komentarzach.

#lsd #narkotykizawszespoko #narkotyki #swiadomosc #oswiadczeniezdupy #depresja
jegertilbake - W Stanach został niedawno ufundowany Center for Psychedelic & Consciou...

źródło: comment_lq7mbvKfhMxN1VjAZ7pBZU7mYl4JA1PP.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: xD

@Trucicel: Normalnie, oprocz brania psychodelikow tez medytuje wiec zmiany, ktore we mnie weszly sa raczej juz na stale. Mialem przerwy wahajace sie od min. 2 dni do 2 miesiecy w tym okresie. Nie czuje potrzeby brania LSD, ale gdy je wezme to mam nieco lepszy dzien i sobie wieczorem przypominam, ze je rano bralem. Nie ma wyraznego dzialania, ale subtelnie tak jakby jest podpora.

@zly_wuj: Zdarza sie
  • Odpowiedz
@jegertilbake: ale zdajesz sobie sprawę, że takie autobadanie to żadne badanie. Jak zgłupiejesz to pewnie nadal będziesz myślał, że jest wszystko OK. Samopoczucie to oczywiscie też istotne kryterium, ale żeby ocena efektów i ryzyka miała jakąkolwiek wartość to musi Twój stan oceniać ktoś z zewnątrz.
  • Odpowiedz
@Creder: moje konto w banku, fakt ze mam teraz dziewczyne i ludzie sie pytaja czego jestem usmiechniety sie liczy czy tez idzie do #!$%@?? A moze to, ze moja dziewczyna po mikrodawce lsd ma 95% mniej objawow nerwicy? No nie wiem xD Zreszta nawet jesli subiektywnie mam sie czuc lepiej a obiektywnie mam byc glupszy to w czym problem?
  • Odpowiedz
można żyć na LSD min. 4 lata


@jegertilbake: Można dużo dłużej, co prawda raczej nie mikrodawkując, tylko normalnie tripując na dawkach zwykłych i wysokich, co jakiś czas :P
  • Odpowiedz