Wpis z mikrobloga

W Stanach został niedawno ufundowany Center for Psychedelic & Consciousness Research na uniwersytecie Johna Hopkinsa gdzie naukowcy będą badali wpływ psychodelików na ludzką psychikę i świadomość.

Zaciekawiło mnie, że psychodeliki powoli przechodzą do mainstreamu, bo u mnie mija już prawie 4 lata odkąd rozpocząłem na własną rękę mikrodawkowanie LSD. Dodawałem nawet wpis na wykopie gdy zaczynałem to robić - https://www.wykop.pl/wpis/16833021/od-jakchs-2-miesiecy-biore-regularnie-lsd-w-mikrod/

Z uwagi na to, że nie ma żadnych badań na temat długoterminowego zażywania tej substancji to chciałem tylko napisać, że póki co żyję i mam się dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdarzały się dłuższe lub krótsze przerwy w schemacie dawkowania, ale do tej pory nie zauważyłem ani jednego minusa.

W dni gdy mikrodawkuję wciąż mam lepszy nastrój, koncentrację, jestem nieco bardziej pobudzony i rozmowny a także zadowolony z tego co mam i ustatysfakcjonowany życiem nawet gdy są w nim problemy.

A zatem wniosek jest taki, że można żyć na LSD min. 4 lata xD Jakby ktoś miał pytania to odpowiem w komentarzach.

#lsd #narkotykizawszespoko #narkotyki #swiadomosc #oswiadczeniezdupy #depresja
jegertilbake - W Stanach został niedawno ufundowany Center for Psychedelic & Consciou...

źródło: comment_lq7mbvKfhMxN1VjAZ7pBZU7mYl4JA1PP.jpg

Pobierz
  • 85
@jegertilbake: opisz dokładnie jak mikrodawkujesz, ile ug i ile razy w tygodniu, jakim schematem, bo się zastanawiam nad tym czy by nie zacząć regularnie microdosingu. Do tej pory to kilka razy robiłem i zawsze po ~2h czuć było "zjazd" tj. zmęczenie psychiczne leciutkie, jak po fazie tylko mniej, więc pewnie za dużo jadłem (pewnie z 10ug), a nie widzę sensu mikrodawkowania jak mam czuć plusy przez 2 godzinki, a później zmęczenie
@3agle: Jestes pewny w ogole, ze miales LSD? Jak mikrodawkuje regularnie to biore ok. 12-15ug (wieksza dawka gdy mam wole, ale to juz bardziej macrodosing). Zadnego zjazdu nie mam, wracam do normy a nie czuje zmeczenia. Ta dawke biore co 3 dni najczesciej, ale przewaznie rzadziej. Moglbys tez psylocybiny sprobowac jesli lsd ci nie podeszlo.

@nanawacin1: Kupuje sie test np. taki https://shop.sin.org.pl/produkt/lsd-dual/#reviews samo lsd mozesz kupic na darknecie, w pl
@jegertilbake: chciałem zweryfikować te fantazje o znacznym wzrośnie kreatywności, zdolności do nauki itp. co niektórych, a wynagrodzenie jest całkiem dobrym wskaźnikiem na zweryfikowanie tych bajek
@3agle: zauwazylem oslabione dzialanie lsd odkad stosuje mianseryne 10mg na zespol niespokojnych nog w nocy dlatego sugerowalem, ze moze u ciebie tez sa interakcje z lekami albo masz zbyt malo snu. To jedyne co mi przychodzi do glowy.

@LM317K: wez w wolny dzien 10ug i oszacuj jak sie czujesz, jesli poczujesz cokolwiek wyraznego to zjedz do 8, jak nie poczujesz nic to sprobuj 12, jesli wtedy poczujesz to zjedz to
@jegertilbake: no raczej, ze lsd :) trip na tej samej dostawie też sie pojawil.

Nie rozumiem tylko czemu tak reagujesz :D kazdy czlowiek ma inna chemie.

Btw. W tym roku mialem 3 cykle, ktore srednio trwaly miesiac.

Pierwszy byl najlepszy.

Poszedlem wtedy w wima hofa, medytacje, morsowanie, keto, trening itd. Wdrozylem dzieki microdosingowi wszystkie nawyki, ktore chcialem miec i nigdy nie mialem takiej formy :D ale jak sie skończyło paliwo w