Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak przestać myśleć o przeszłości seksualnej dziewczyny? Czy psycholog może w tym pomóc?

To trochę paradoks: jest nam ze sobą dobrze, w sferze seksualnej też, ale myślę sobie: skoro ze mną dziewczyna chętnie coś robi, to z poprzednimi partnerami (w dłuższych związkach) robiła jeszcze więcej i odbiera mi to przyjemność z bliższych kontaktów z nią
Plus nie do końca mam do niej zaufanie odnośnie przeszłości seksualnej

Czy ktoś z was borykał się z takim problemem i poradził sobie z nim?
#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 24
@rzeznia22: Chyba każdy to przechodzi. Dlatego związek prawiczka i dziewczyny która miała już kilku partnerów nigdy się nie powiedzie. Kto te laski wypytuje po każdej minecie czy było jej dobrze, czy miała orgazm itp? No niedoświadczony typ. A w tym czasie w głowie prawiczek już rozkminia ile razy miała orgazm z Frankiem, Krzysiem czy Juanem Pablo. Sam to przerobiłem tak jak ty, a jeśli dużo o tym myślałem to zaczynałem dopytywac,
@AnonimoweMirkoWyznania: Typowe wykopowe #!$%@? umysłowe ciot. #!$%@?, chłopie, #!$%@? z tego, że się z innymi ruchała? Miała facetów to się ruchała. Ty miałbyś laski to też byś ruchał. Nie myśl o tym #!$%@?ńcu, bo tylko wykopkowe #!$%@? umysłowe uważają, że najlepiej znaleźć dziewice i być z nią do końca życia bo jest czysta i nieskazitelna XDDD
@AnonimoweMirkoWyznania: dokładnie tak jak @FloweryTaste: pisze
Związałem się z dziewicą, byłem z nią 7 lat. Kobieta nie nauczy się co robić w łóżku tylko na jednym #!$%@?. Tak samo jak Ty nie nauczysz się dobrze prowadzić samochodu, jeżdżąc przez całe życie tylko jednym. Owszem, będziesz miał jakieś doświadczenie, ale o bardzo wąskim zakresie. (σ ͜ʖσ)
Dziewica prędzej czy później poczuje zew bolca. Kobieta, która miała już kilku partnerów seksualnych ma pojęcie już, co jej pasuje a co nie. Pamiętajcie, że kobieta jest bardziej skomplikowana jeśli chodzi o orgazmy. Laska potrzebuje często #!$%@? wie jakiś bodźców, żeby dojść, także nie każdy seks jest super bo może kompletnie nie czerpać radości z tego. Bo nawet jakby Ci menel gałgana w piwnicy ojbał za szluga, a Ty byś z obrzydzenia