Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak przestać myśleć o przeszłości seksualnej dziewczyny? Czy psycholog może w tym pomóc?

To trochę paradoks: jest nam ze sobą dobrze, w sferze seksualnej też, ale myślę sobie: skoro ze mną dziewczyna chętnie coś robi, to z poprzednimi partnerami (w dłuższych związkach) robiła jeszcze więcej i odbiera mi to przyjemność z bliższych kontaktów z nią
Plus nie do końca mam do niej zaufanie odnośnie przeszłości seksualnej

Czy ktoś z was borykał się z takim problemem i poradził sobie z nim?
#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arboree:

Mordeczko, czasy się zmieniły i twój argument jest totalnie z dupy, jesteśmy po/w trakcie rewolucji seksualnej i trzeba się z tym pogodzić.

Nie trywializuję problemu, zaznaczam że ma go pan OP i nie jest to niczym złym, po prostu jest nad czym pracować.
Oczywiście napisałem to w niezbyt miły- to
  • Odpowiedz
crabrave69: Mam całkiem podobnie, no znalazłem idealną dziewczynę, zbudowaliśmy związek na przyjaźni ze studiów (nie ruchaj dupy ze swojej grupy), wszystko na każdej płaszczyźnie zajebiście, ale miała trzech, jednego dłużej, jednego jako pocieszkę na chwilę gdzie chyba nawet do związku w efekcie nie doszło i jednego z którym w sumie nie chciała ale mocno naciskał (po czym dochodził w gaciach xD), też mi to przeszkadza, ona nie jest z tego dumna
  • Odpowiedz