Wpis z mikrobloga

#patologiazewsi #zwiazki #niewiemjaktootagowac

Co się #!$%@?ło sam nie wiem co myslec o tym.

Sytuacja:

Idziemy z dziewczyna po piwko i cistka na wieczór.

Wchodzimy do sklepu a przed nami 2 patusów i dzesika. My wiemy co chcemy sobie kupic i stoimy czekamy w kolejce. Zara wbija patus patrzy sie na mnie i pyta sie czy mam problem, i jak ze go nie przepuszcze to zaraz mi #!$%@? i bede na OIOMIE lezec. Mysle sobie "xD" i pytam sie czy do mnie mowi. Patus ze tak i zaraz #!$%@? bede zalowac. Mowie do niego prosze przede mnie ja sie nie bede klocic o kolejke. Dodam iz oni poszli na koniec sklepu szukac wódy i jakiejs szamy. No ale #!$%@? nie bede sie bic z idiotami szkoda zdrowia i nerwów. Jak wyszlismy ze sklepu to ta moja idiotka mówi ze powienienem byc bardziej zdecydowany, z tego co zrozumiałem chciała zebym sie #!$%@? z nim bił czy co? XDD

I taraz ona siedzi oglada film, a ja siedze #!$%@? i nie wiem co o tym myslec. Normalnie bym jej powiedział odrazu zeby sama sie z nimi #!$%@?ła oraz zeby sobie nowego frajera szukała ale wynajmujemy razem. Dodam tylko ze juz ja kiedys podejrzewalem o pato charakter, ale teraz jestem w szoku. Ona tym zaprezentowała totalnie inna wizje zycia i zachowania niz ja mam....

Co sie #!$%@?ło to nie wiem. Jestem cipą czy co
  • 146
@pc386toHD: Ulica to nie ring lub mata, gdzie każdy walczy według zasad, możesz się poddać, a nad wszystkich czuwa sędzia i lekarz. Nie przewidzisz niczego, możesz zostać kaleką albo świat oglądać zza chmurek...

Poczytaj sobie o Jakubie Tokarzu, chłopak trenował judo i odnosił sukcesy. Kiedyś na dyskotece wstawił się na kolegą kiedy doszło do bójki i dostał nożem w kręgosłup. Przeżył, ale jest sparaliżowany.

Mi trener zawsze powtarzał, że jeżeli masz
@pc386toHD: zastanawiam się, czy nie podszedłbym do fury patusów z gaśnicą, #!$%@?ł szybę kierowcy i #!$%@?ł im zawartość prosto na ryje.
Oczywiście w kolejce pełna kulturka. :)
A koleżankę rozwiazałbym krótko - jak ci się podoba patola i przemoc, to go away.
@pc386toHD: dobrze zrobiles. Nigdy nie zaczynaj bo po co ryzykowac. Niechby na amfie sie okazali to nic mu nie zrobisz, nawet policjanci wyszkoleni maja problem z pacyfikacja nacpnych sebixow. Co innego gdy masz paralizator, to jeb smiecia i po sprawie, ale pozniej klopoty bo masz napasc a nie obrone wlasna plus wszystko na kamerach. Dziewczyna niech #!$%@? patusiara, porozmawiaj a jak mysli, ze powinienes bic sie z dresami za taka glupote,
Co sie #!$%@?ło to nie wiem. Jestem cipą czy co


@pc386toHD: Wszystko zależy od tego jak to powiedziałeś. Jak obsrany byłeś to ją wysuszyłeś, też bym się z nimi nie #!$%@?ł, ale mówię, to zależy od emocji i reakcji jakie zaprezentowałeś, a jak teraz siedzisz #!$%@? i to przeżywasz to podejrzewam że jak #!$%@? się zachowałeś.
@pc386toHD:
Troszkę Cię podziwiam :P
Ja osobiście totalnie nie potrafię odpuścić w takiej sytuacji, wolał bym dostać po pysku niż odpuścić patusowi.
Jeszcze nigdy nie dostałem bo zawsze patus rezygnował ale sądzę że kiedyś się to może dla mnie źle skończyć xD
Chyba zbyt uparty jestem...
A co do sytuacji to standardowo "olej te karyne miras" xD
Jak wyszlismy ze sklepu to ta moja idiotka mówi ze powienienem byc bardziej zdecydowany, z tego co zrozumiałem chciała zebym sie #!$%@? z nim bił czy co? XDD


@pc386toHD: Nie powiedziała ci, że miałeś się z nimi #!$%@?ć tylko masz być bardziej zdecydowany. Zamiast się jej zapytać o co chodzi, to siedzisz #!$%@? i obrażony. Potrafię sobie wyobrazić tą sytuację, pytanie tylko czy ty to obiektywnie oceniasz. Bo ja wiele razy