Wpis z mikrobloga

#patologiazewsi #zwiazki #niewiemjaktootagowac

Co się #!$%@?ło sam nie wiem co myslec o tym.

Sytuacja:

Idziemy z dziewczyna po piwko i cistka na wieczór.

Wchodzimy do sklepu a przed nami 2 patusów i dzesika. My wiemy co chcemy sobie kupic i stoimy czekamy w kolejce. Zara wbija patus patrzy sie na mnie i pyta sie czy mam problem, i jak ze go nie przepuszcze to zaraz mi #!$%@? i bede na OIOMIE lezec. Mysle sobie "xD" i pytam sie czy do mnie mowi. Patus ze tak i zaraz #!$%@? bede zalowac. Mowie do niego prosze przede mnie ja sie nie bede klocic o kolejke. Dodam iz oni poszli na koniec sklepu szukac wódy i jakiejs szamy. No ale #!$%@? nie bede sie bic z idiotami szkoda zdrowia i nerwów. Jak wyszlismy ze sklepu to ta moja idiotka mówi ze powienienem byc bardziej zdecydowany, z tego co zrozumiałem chciała zebym sie #!$%@? z nim bił czy co? XDD

I taraz ona siedzi oglada film, a ja siedze #!$%@? i nie wiem co o tym myslec. Normalnie bym jej powiedział odrazu zeby sama sie z nimi #!$%@?ła oraz zeby sobie nowego frajera szukała ale wynajmujemy razem. Dodam tylko ze juz ja kiedys podejrzewalem o pato charakter, ale teraz jestem w szoku. Ona tym zaprezentowała totalnie inna wizje zycia i zachowania niz ja mam....

Co sie #!$%@?ło to nie wiem. Jestem cipą czy co
  • 146
@czar_Pekla: już samo to wasze 'a tfu' na kogoś sygnalizuje, że nie jesteś lepsza od tego sebka. A konflikt dało się rozwiązać werbalnie, ale rozsądnie. Zapytać tego pana o co mu chodzi i dlaczego uważa że ma prawo atakować ludzi w kolejce. Bez eskalacji, zmusić do myślenia.
@Bellie: Dobrze - jak według ciebie miał odpowiedzieć patusowi? Chyba zdajesz sobie sprawę, że w takim wypadku najlepiej zejść mu z drogi, bo jedno słowo źle i patus może wyciągnąć nóż.

Naprawdę uważasz, że Sebę zmusisz do myślenia? Dziewczyno, w jakim ty świecie żyjesz? Jakby zaczął z nim pyskówkę już dawno mógłby mieć kosę w żebrach. Gratulacje, próbuj dalej. XD
@pc386toHD: wszystko kwestia jak wyglądasz - może najwyższy czas iść na siłkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakoś mi się nigdy nie zdarzyło usłyszeć czy mam jakiś problem. Nie słuchaj tutaj niektórych rad od #przegryw -ów, ja również nie uważam abyś miał się z gościem okładać o miejsce w sklepie. Choć sam niejednokrotnie #!$%@?łem ludzi którzy wpychali się w kolejkę bo ziomek stał przede mną. Do wszystkiego z
już samo to wasze 'a tfu' na kogoś sygnalizuje, że nie jesteś lepsza od tego sebka.


@Bellie: Nie. Po prostu miałam sytuację, w której zostałam również pobita. Moją wypowiedzią nie zachęcam do wchodzenia w bójkę i zachowywanie się jak Sebix czy jak Sebka. Moją wypowiedzią zachęcam do wycofywania się, gdy jest taka możliwość, a nie wchodzenie w eskalację konfliktu (tak, próba rozmowy jest eskalacją, bo nie wiesz, co się finalnie wydarzy,
@pc386toHD: Opowiedz jej historie z przed 1.5 miesiąca w Krk, jak laska z chłopem wyszli z imprezy się kłócili. Wtrącił się w ich kłótnie jakiś debil (co również szedł z laską) i zaczął się szarpać z tym chłopem. Koniec końców debil sprzedał kosę pod żebro chłopowi i chłop zmarł.

Tyle są warte uliczne "sprzeczki" z nieznajomymi.
@lastro: Ponieważ zawsze należy zakładać nagorsze że patus ma kose czy inny kastet a Mirek pisał że był jeszcze 1 vs 2. ( ͡º ͜ʖ͡º) No ale jak chcesz moge napisać że "Warto ryzykować własne zdrowie czy pare jedynek ale owalić patusów o 4 minutową kolejke w żabce i hot doga po czym zyskać respekcik na dzielni i ślimaka." ( ͡º ͜ʖ͡º
już samo to wasze 'a tfu' na kogoś sygnalizuje, że nie jesteś lepsza od tego sebka. A konflikt dało się rozwiązać werbalnie, ale rozsądnie. Zapytać tego pana o co mu chodzi i dlaczego uważa że ma prawo atakować ludzi w kolejce. Bez eskalacji, zmusić do myślenia.


@Bellie: Nie masz pojęcia jak działają naćpane/nachlane sebki. Widząc brak agresji od razu by zaatakował OPa. A #!$%@?ąć takiemu nie ma co tez, bo jak
@pc386toHD: W takiej sytuacji chciałbym mieć broń (nie jestem za 100 procentowo swobodnym dostępem, właśnie po to żeby taki Seba neandertalczyk jednak nie miał) i w momencie jak Seba startuje do mnie z łapami, to wyciągam rewolwer, a Seba leci na melinę zmienić majtki XD
@pc386toHD: jakby ci zęby powybijał, albo zrobił z ciebie kalekę to od razu by od ciebie odeszła, nie ma sensu bić się z patusami, no chyba, że ktoś ma pewność, że ich pokona, ale to też może zawsze mieć jakieś swoje dalsze negatywne konsekwencje... ona widocznie ma w dupie twoje potencjalne zdrowie i nie zdaje sobie sprawy, że mógłbyś mocno oberwać, ja bym pewnie zrywał z nią (może ew. w późniejszym
@pc386toHD ty chyba z moją byłą jesteś xd
Ja tak mialem, że też takie teksty słyszałem, a najlepsze jest to, że moja była dżesika osiedlowa lubiła sama dymy na najebce robić i #!$%@?ć się z innymi laskami....na szczęście to przeszłość i teraz mogę się z niej pośmiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zostaw tą patusiare
@Gilbert_Prukwa: też kilka razy się postawiłam sebkom, raz jednemu naćpanemu. Prawie zostałam pobita, ale koleś się uspokoił i żyję. Nie mówię, że op miał się z tym kolesiem #!$%@?ć, tylko mógł pokazać, że ma go gdzieś i zlać zaczepki.
@czar_Pekla: właśnie dlatego warto wyskoczyć z "dlaczego jest pan taki niemiły" - te osoby to zdezorientuje, tak jak dezorientuje Ciebie. Wydaje Ci się to oderwane od rzeczywistości. Im też. Przykro mi, że zostałaś pobita. Ja się kilka razy podstawiłam - w niektórych przypadkach byłam od razu agresywna, w innych uciekałam, w zależności od sytuacji. Często najlepiej nie reagować w ogóle. Ktoś do Ciebie mówi, a ty odchodzisz udając, że nie słyszysz.