Wpis z mikrobloga

#patologiazewsi #zwiazki #niewiemjaktootagowac

Co się #!$%@?ło sam nie wiem co myslec o tym.

Sytuacja:

Idziemy z dziewczyna po piwko i cistka na wieczór.

Wchodzimy do sklepu a przed nami 2 patusów i dzesika. My wiemy co chcemy sobie kupic i stoimy czekamy w kolejce. Zara wbija patus patrzy sie na mnie i pyta sie czy mam problem, i jak ze go nie przepuszcze to zaraz mi #!$%@? i bede na OIOMIE lezec. Mysle sobie "xD" i pytam sie czy do mnie mowi. Patus ze tak i zaraz #!$%@? bede zalowac. Mowie do niego prosze przede mnie ja sie nie bede klocic o kolejke. Dodam iz oni poszli na koniec sklepu szukac wódy i jakiejs szamy. No ale #!$%@? nie bede sie bic z idiotami szkoda zdrowia i nerwów. Jak wyszlismy ze sklepu to ta moja idiotka mówi ze powienienem byc bardziej zdecydowany, z tego co zrozumiałem chciała zebym sie #!$%@? z nim bił czy co? XDD

I taraz ona siedzi oglada film, a ja siedze #!$%@? i nie wiem co o tym myslec. Normalnie bym jej powiedział odrazu zeby sama sie z nimi #!$%@?ła oraz zeby sobie nowego frajera szukała ale wynajmujemy razem. Dodam tylko ze juz ja kiedys podejrzewalem o pato charakter, ale teraz jestem w szoku. Ona tym zaprezentowała totalnie inna wizje zycia i zachowania niz ja mam....

Co sie #!$%@?ło to nie wiem. Jestem cipą czy co
  • 146
@pc386toHD: Zachowałeś się po prostu odpowiedzialnie, nie możesz mieć nic sobie do zarzucenia.

A przy okazji tematu - polecacie kupić gaz pieprzowy - po zakupie nosicie go zawsze przy sobie? Wydaje mi się, ze gaz mimo wszystko ma pare cm i w kieszeni jest niewygodny, żeby zawsze mieć przy sobie, zawsze można nosić w plecaku przykładowo, ale wtedy szybka reakcja w stylu wyciągnięcie i użycie w podbramkowej sytuacji odpada, w dodatku
I taraz ona siedzi oglada film, a ja siedze #!$%@? i nie wiem co o tym myslec. Normalnie bym jej powiedział odrazu zeby sama sie z nimi #!$%@?ła oraz zeby sobie nowego frajera szukała ale wynajmujemy razem. Dodam tylko ze juz ja kiedys podejrzewalem o pato charakter, ale teraz jestem w szoku. Ona tym zaprezentowała totalnie inna wizje zycia i zachowania niz ja mam....

Co sie #!$%@?ło to nie wiem. Jestem cipą
@pc386toHD: mordeczko dobra reakcja, lepiej żeby ucierpiała duma niż zęby a w następstwie mniej pieniążków na ciastka, ty go więcej nie spotkasz, było minęło a przy okazji wyszło co sobie twoja pinda myśli, dobre doświadczenie ;)
@pc386toHD: Pozwalaj jej dalej oglądać durnawe filmy o rycerzach w złotej broni na pewno wyjdziecie na tym oboje dobrze. Skoczy kiedyś z mordą do patusa to nawet nie bd wiedzieć kiedy ją wyjebią na glebe i to jest optymistyczny scenariusz zakładający, że patus nie ma broni.
Jak masz IQ powyżej 50 to rozumujesz, że walki się unika. Walka to nie jest żadna prezentacja siły jak się kobietom wydaje tylko po prostu