Wpis z mikrobloga

Naprawde smiesza mnie antynatalisci, to sa polglowki udajace intelektualistow . Mierza istnienie wszystkiego jedna miara - przyjemnosci i cierpienia. Placza jak to nie prosili sie na swiat i w ogole ile to nieszczesc nie ma wokolo xD

Umyslowe dzieci, dla ktorych przyjemne=dobre nieprzyjemne=zle ...
Jak mozna ich brac na powaznie, tak bardzo nienawidza zycia a jednak nie zabija siebie ani innych tylko beda chodzic i lamentowac o okrutnym losie .

Tchorzostwo i intelektualna bieda par excellence. Taki splycony egzystencjalizm dla kretynow.
Si vis pacem para bellum, niechaj rozpeta sie wichura, ktora postraca z drzew takie zgnile robaczywe jablka jak wy i oczysci droge woli mocy. Macie taki los na jaki zaslugujecie, gdybyscie mogli byc silniejsi - bylibyscie.

#filozofia #antynatalizm
CzerstwaBulka - Naprawde smiesza mnie antynatalisci, to sa polglowki udajace intelekt...

źródło: comment_QafnESWbyHbnMA5BCxKT88ex5Vk4klRn.jpg

Pobierz
  • 168
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzerstwaBulka: czym truję życie? xD żyję sobie, poczekam do końca i tyle. To nie ja jestem natalistą, którego jedyną wartością jest ten flak mięsa pomiędzy nogami, bezmyślnym zlepem komórek, który potrafi lepić kolejnych darmozjadów niszczących planetę.
  • Odpowiedz
@sorek: antynataliści już zaistnieli są, żyją, więc oni nie mają żadnego egoistycznego interesu w propagowaniu antynatalizmu.
Antynatalizm to po prostu troska o wszelakie istoty, dla których lepiej jest niezaistnieć na tym świecie, gdzie loteria decyduje o twoim życiu, sazując na cierpienie mnóstwo stworzeń.

Przykład gościa, który jeździ na wózku, to przykład 1 na 100 osób szczęśliwych w tej okrutnej, życiowej sytuacji. Wierz mi. Co z pozostałymi 99?
Byle kto tego nie zrozumie... Takie mam wrażenie, że najbardziej zagorzali nataliści nie są w stanie pojąć niektórych, nieco bardziej skomplikowanych i przede wszystkim brutalnych faktów
Wiesz o tym, że to zawsze najbiedniejsi mieli najwięcej dzieci? A nawet ostatnio widziałem film na którym został przedstawiony fakt, że niska inteligencja jest ściśle związana z dużą ilością posiadanych dzieci...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Antynatalizm to po prostu troska o wszelakie istoty, dla których lepiej jest niezaistnieć na tym świecie, gdzie loteria decyduje o twoim życiu, sazując na cierpienie mnóstwo stworzeń.

@fapowiczowski: ale problemem jest że rozwiązaniem tej troski jest asteroida. To po prostu od założeń nie idzie w dobrą stronę..

Poza tym on dobrze wie, że najwięcej dzieci robią od wieków Ci z najbiedniejszych rodzin

Owszem, w Afryce czy przeszłości tak
  • Odpowiedz
Brutalne? No ale tak działa natura..


@sorek: cała natura jest jedną wielką podła suką, skoro nakazuje zabijać by przeżyć. Dla ludzi empatycznych to niemoralne!
Niewygodny jest ten fakt, iż obecnie niska inteligencja u ludzi jest głęboko powiązana z ponadprzeciętną liczbą posiadanych bąbelków? xD

ale problemem jest że rozwiązaniem tej troski jest asteroida. To po prostu od założeń nie idzie w
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka kiedy twoim jedynym osiągnięciem życiowym jest rozmnożenie się, brawo pomnik sobie p--------j xDDD nie jesteś w niczym lepszy od zwierząt które robią to instynktownie od tysięcy lat ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Skoro antynatalisci nie chca przekazywac swoich genow, bo to jest loteria i moga zkazac na nieszczescie czlowieka, to wg mnie rownie dobrze nie powinni robic prawka aby przypadkiem kogos nie skazac na kalectwo poprzez spowodowanie wypadku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wystarczy wspomnieć o migracjach z tym związanymi.


@HAL__9000: i co ludzie nie poradzą sobie z tym? Bitch please słaba wyobraźnia..

Rozumiem, że mogę rozpocząć działanie, które postawi na szali twój majątek?

Robisz to 24/7. Jeśli mam akcje w durexach a Ty kupujesz skiny to sprawiasz że tracę majątek. Tak działa
  • Odpowiedz
@Thachi ale ja nie napisalam "zabic", nie wszystkie wypadki sa ze skutkiem smiertelnym. Mozna kogos posadzic na wozek do konca zycia, pozbawic reki, nogi itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Peaky_Duck: szkoda że odciąłeś to co w nawiasie.

Idea Boga jest użyteczna, do tego stopnia że dzięki niej wyszliśmy z jaskiń.
  • Odpowiedz
@HAL__9000 no ale dlaczego ograniczac sie tylko do zaprzestania reprodukcji, dalam przyklad ze nie tylko w taki sposob da sie kogos pozbawic dobrego, szczesliwego zycia w losowy sposob a zarazem swiadomy.
  • Odpowiedz