Wpis z mikrobloga

Naprawde smiesza mnie antynatalisci, to sa polglowki udajace intelektualistow . Mierza istnienie wszystkiego jedna miara - przyjemnosci i cierpienia. Placza jak to nie prosili sie na swiat i w ogole ile to nieszczesc nie ma wokolo xD

Umyslowe dzieci, dla ktorych przyjemne=dobre nieprzyjemne=zle ...
Jak mozna ich brac na powaznie, tak bardzo nienawidza zycia a jednak nie zabija siebie ani innych tylko beda chodzic i lamentowac o okrutnym losie .

Tchorzostwo i intelektualna bieda par excellence. Taki splycony egzystencjalizm dla kretynow.
Si vis pacem para bellum, niechaj rozpeta sie wichura, ktora postraca z drzew takie zgnile robaczywe jablka jak wy i oczysci droge woli mocy. Macie taki los na jaki zaslugujecie, gdybyscie mogli byc silniejsi - bylibyscie.

#filozofia #antynatalizm
Pobierz
źródło: comment_QafnESWbyHbnMA5BCxKT88ex5Vk4klRn.jpg
  • 168
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@CzerstwaBulka: antynatalisci to takie uber beta orbitery, które w każdej sferze życia dopatrują się zła i uważają, że skoro ich życie przepełnione jest nędzą to każdego innego też musi być.

Raz mi się przypomina jak zapytałem jednego: "skoro życie jest cierpieniem i nie chcesz by inni cierpieli to dlaczego sam nie pozbawisz się życia?"

Odpowiedział: "a bo wiesz mnie się tam całkiem dobrze żyje"

XD