Wpis z mikrobloga

330kg w martwym ciągu ZROBIONE, na nagraniu :D +25KG PR w ciągu 10tygodni. I coś czuję że za kolejne 8-10tygodni, pójdzie 335-350kg :) Czyli kolejny Road to 400kg czas zacząć lol.

Total obecnie wynosi 895kg :D zrobiony NATURALNIE , 900kg to będzie formalność, trzeba w 1000kg celować.

I te moje wyniki są robione bez żadnego peakowania, właściwie bez deloadu, od tak po prostu. Wczoraj miałem ciężki trening upper body w tym zmasakrowałem plecy a dzisiaj i tak zrobiłem 330kg w ciągu :) A do tego słabo się czułem w dzisiejszym dniu.

Dzisiejszy wynik w ciągu, +25kg PR jest jednak zasługą tego że 10 tygodni temu spaliłem próbę 310kg, i po prostu poczułem się wtedy jak #przegryw wyjątkowo mnie to uderzyło i #!$%@?ło, do tego stopnia że przez następne dni przeanalizowałem wszystkie swoje wcześniejsze ciągi i postanowiłem wszystko o 180stopni zmienić... I jak widać są tego efekty hehe.

Ciąg naprawdę mi się dzisiaj podobał, na dole to jest petarda, ogromna dynamika, eksplozywność, sztanga naprawdę szybko leci do góry, start/leg drive jest ogromny. Zdecydowanie powyżej kolan robi się problem, ale i tak mocno poprawiłem tą część. I treningowo to jest dobra nowina, bo muszę do katować block/pin pulle, z 10-15cm podwyższeń czyli bardzo przyjemne ćwiczonka :)

Reszta treningu

Deadlift 310kg x 1, 330kg x 1
Pendlay rows 150x3 160x3 170x3
Dimel deadlift 2x20 115kg
Reverse hypers 3x12

Jedyne co to Pendlay rows nie wyszło, bo miałem w planach dojśc do 190-200kg x 3, ale zbyt duże zmęczenie poczułem przez ten ciąg i odpuściłem, zatrzymałem się na 170kg x 3.

W każdym razie ciąg zrobiony, a to oznacza że czas uzupełnić odpowiednie mikro i makro elementy... Czyli kurczak, ryż, brokuły... A nie to jednak nie w mojej bajce lol... Wjedzie golonka, odpowiednio %% CZYSTY napój a potem długi regeneracyjny sen :D Ciężkie to życie sportowca, atlety!

#strongaf #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #pokazforme #dieta
IntruderXXL - 330kg w martwym ciągu ZROBIONE, na nagraniu :D +25KG PR w ciągu 10tygod...
  • 80
jakim cudem masz wyższy PR w siadzie niż w mc?


@barystoteles: Prosta sprawa, nie mam budowy do ciągów, ciąg od zawsze był dla mnie "nienaturalnym" ruchem, sprawiał tonę frustracji, z kolei przysiad szybko opanowałem i co najważniejsze mogłem go zacząć solidnie trenować. Bo z ciągiem ciągle coś eksperymentuje, zmieniam technikę ustawienie itp.
@IntruderXXL: "czas uzupełnić odpowiednie mikro i makro elementy... Czyli kurczak, ryż, brokuły... A nie to jednak nie w mojej bajce lol" czy to jest przytyk do tego co ja napisalem pare postow wczesniej? chcesz mi powiedziec ze nie suplementujesz omega3, d3+k2, magnezu? nie pijesz WPC? pewnie jedzenie golonki to nie jest podanie organizmowi makroelementow w postaci bialka czy tluszczu?
czy to jest przytyk do tego co ja napisalem pare postow wczesniej?


@markov90: Nie, nawet nie wiem co napisałeś :)

Po prostu wiesz śmieje się z osób które zamiast się skupić na treningu, myślą że to skrupulatnie ułożona dieta jest najważniejsza, że trzeba męczyć tego kurczaka z ryżem i brokułem. Niektórzy naprawdę mi się dziwią że ja nie mam "diety" jem wszystko, do tego chleje... a jestem z tygodnia na tydzień
Twoja odpowiedź obnaża moją ignorancję. Przy takich ciężarach warunki fizyczne, układ dźwigni itp. nabierają ogromnego znaczenia


@barystoteles: Heh spoko, wiesz ja nie lubię o tym myśleć :) Bo uważam że z odpowiednim podejściem i zaangażowaniem wszystko można poprawić i pokonać bariery, kwestia czasu.
O #!$%@? gratulacje. Wyleczę pośladki i cię gonię( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darksed: Dzięki dzięki, teraz czuję że w tym ciągu coś "zagrało" i wynik będzie leciał w kosmos. Bo nawet patrząc na te powyższe 330kg... łatwo to poszło :) Ale to za 8-10tygodni będę sprawdzał.
Natomiast za jakieś ~5tygodni , będę robił siad i plan jest zrobić więcej niż moje poprzednie 350kg :)
@IntruderXXL: nie odpowiedziales do konca na moje pytania, z tego co pamietam , pisales ze suplementujesz rozne rzeczy (omega-3, magnez itp), a czym to jest jak nie uzupelnianiem mikroelementow. a z tym chlaniem to tez uwazam ze przesadzasz bo brzmi to tak jakby mozna bylo byc caly czas #!$%@? i nie mialo to zadnego wplywu na trening. pijesz powiedzmy 0,5 litra, ale wazysz 160 kg, wiec dla przecietnego mezczyzny (90 kg)