Wpis z mikrobloga

330kg w martwym ciągu ZROBIONE, na nagraniu :D +25KG PR w ciągu 10tygodni. I coś czuję że za kolejne 8-10tygodni, pójdzie 335-350kg :) Czyli kolejny Road to 400kg czas zacząć lol.

Total obecnie wynosi 895kg :D zrobiony NATURALNIE , 900kg to będzie formalność, trzeba w 1000kg celować.

I te moje wyniki są robione bez żadnego peakowania, właściwie bez deloadu, od tak po prostu. Wczoraj miałem ciężki trening upper body w tym zmasakrowałem plecy a dzisiaj i tak zrobiłem 330kg w ciągu :) A do tego słabo się czułem w dzisiejszym dniu.

Dzisiejszy wynik w ciągu, +25kg PR jest jednak zasługą tego że 10 tygodni temu spaliłem próbę 310kg, i po prostu poczułem się wtedy jak #przegryw wyjątkowo mnie to uderzyło i #!$%@?ło, do tego stopnia że przez następne dni przeanalizowałem wszystkie swoje wcześniejsze ciągi i postanowiłem wszystko o 180stopni zmienić... I jak widać są tego efekty hehe.

Ciąg naprawdę mi się dzisiaj podobał, na dole to jest petarda, ogromna dynamika, eksplozywność, sztanga naprawdę szybko leci do góry, start/leg drive jest ogromny. Zdecydowanie powyżej kolan robi się problem, ale i tak mocno poprawiłem tą część. I treningowo to jest dobra nowina, bo muszę do katować block/pin pulle, z 10-15cm podwyższeń czyli bardzo przyjemne ćwiczonka :)

Reszta treningu

Deadlift 310kg x 1, 330kg x 1
Pendlay rows 150x3 160x3 170x3
Dimel deadlift 2x20 115kg
Reverse hypers 3x12

Jedyne co to Pendlay rows nie wyszło, bo miałem w planach dojśc do 190-200kg x 3, ale zbyt duże zmęczenie poczułem przez ten ciąg i odpuściłem, zatrzymałem się na 170kg x 3.

W każdym razie ciąg zrobiony, a to oznacza że czas uzupełnić odpowiednie mikro i makro elementy... Czyli kurczak, ryż, brokuły... A nie to jednak nie w mojej bajce lol... Wjedzie golonka, odpowiednio %% CZYSTY napój a potem długi regeneracyjny sen :D Ciężkie to życie sportowca, atlety!

#strongaf #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #pokazforme #dieta
IntruderXXL - 330kg w martwym ciągu ZROBIONE, na nagraniu :D +25KG PR w ciągu 10tygod...
  • 80
nie odpowiedziales do konca na moje pytania, z tego co pamietam , pisales ze suplementujesz rozne rzeczy (omega-3, magnez itp), a czym to jest jak nie uzupelnianiem mikroelementow.


@markov90: Nie zrozumiałeś co napisałem :) A chodziło mi o to że trzeba uzupełnić mikro i makro elementy, i nie zrobię tego kurczakiem ryżem i brokułem, a golonką i wódą lol.

a z tym chlaniem to tez uwazam ze przesadzasz bo brzmi to
@IntruderXXL nigdy nie mogłem znaleźć odpowiedzi w filmach na temat mc mianowicie czy moment oderwania sztangi z ziemi jest w 100% inicjowany z nóg? Nie mogę zrozumieć tego ćwiczenia, bo zawsze jak się ustawiam do niego to czuję się strasznie nienaturalnie.
czy moment oderwania sztangi z ziemi jest w 100% inicjowany z nóg?


@Dudziin: Nie.

Nie mogę zrozumieć tego ćwiczenia, bo zawsze jak się ustawiam do niego to czuję się strasznie nienaturalnie.


Wiesz, podstawą jest opanowanie hip hinge, odpowiednia mobilność oraz umiejętne napinanie ciała. Te 3 rzeczy są niezbędne, technika natomiast u każdego będzie wyglądało inaczej, bo zależy to od układu dźwigni, masy ciała itd.

W poniższym wpisie o tych rzeczach wspominam.
z jednej strony rozumiem co piszesz, z drugiej pamietaj, ze na pewno wiele osob sie na Tobie wzoruje tutaj i moze na opak zrozumiec to zarcie golonki i picie wódy.


@markov90: Wiesz ja staram się po prostu pokazać prawdę jak się tą siłę buduje bez żadnych niedomówień czy półprawd. Że to trening, pasja do ciężarów, chęć przekraczania kolejnych barier jest najważniejsza, nie tam żadne liczenie makro, czy np unikanie alkoholu.
I