Wpis z mikrobloga

Czołem, Mireczki!

Miło nam ogłosić, że nasz #konkursmd dobiegł końca i mamy komplet zwycięskich osób, które najmocniej nakręciły się na powrót naszego oryginalnego smaku. Lecimy!

Zwycięzcą, do którego trafia nagroda główna – nasze wyjątkowe #ps4pro z pakietem orzeźwienia – zostaje…. @analogowy_dzik [] Mimo ogromnej konkurencji (ponad 400 zgłoszeń!), jego odpowiedź wyjątkowo mocno chwyciła nas za zielone serce ()

Ale, ale… to jeszcze nie koniec, bo do rozdania zostały jeszcze zestawy pićka na lato! Po zapoznaniu się ze wszystkimi zgłoszeniami, udało nam się wybrać 200 najlepszych odpowiedzi. Wołamy autorów najlepszych z nich:

@Helmut_01 @grabek03 @Filolog @sasaaabp @amenhotep81 @Madeleine441 @Sierkocz @monique10011 @monitor87 @Jakis_Leszek @futuredante @alangursz @le1t00 @Repetti @QTINIO @DoktorNauk @jakubeknati @Carcus @wilku1984 @Bamboleon_Cucek @MalpkaJeanPaul @wypalony @monikaole2 @Moon_Dancer @krucjatadlapogan @Ko_Otu @masteravi @Pepe_Roni @Necer @maniak324 @Lukas182 @PianoArek @arteki @olelek @Ekpyrosis @XDBBXD @szdunek @DonMC @SupreminTHC @oligopol @munitalp @Keruj @scavenger @niochland @150bpm @maciekqtno @darktezTV @alojzy_ulamek @sobieski56 @YOUNG_BAD_WHITE @Iglok @zzyciemsiepojednaj @PeeJay @mikimisz @wiesuaw @czarna_olewka @JelitoKajora @Hatam @6182 @tractat @havok @PanKielon @baniol @Sanguis @Garbage_Collector @Adrianee @macko40 @bober234 @Omar_Ar-Czowy @ossj @Zwiadowca_Historii @Zombo @pu100stan @HellsGambit @almia @mateusz-gg @Ziutson @bylu @Dziekciu @hello_7 @thesc @januszek07 @Bolok66 @Dudek64 @Vanguard1990 @yaho4 @Smoczers @MarekKarolusPierwszy @SeeT @malinowa_chmurka @Riveru33 @normiknawymarciu @czesio1241 @cantre @szczesliwa_patelnia @sharkal @aditol @JamaloV8 @yghh @wilku1984 @Elthor @vieniu @Memabix @Radek41 @QUANTUM-DICK @Daredzik @Semargl @MillerAdam @uszaty1234 @Klukowski @kitor @nowik @Adzikowyadzik @Wesol96 @Artur_z_Glastonbury @Quirang @Uczciwysomsiad @Zmorka @Blinddy @ArcziArczik @twoi_oyciec @TheAwaken @SmacznyChlebek @mirkewolnystrzelec @Vadzior @Nanuno @OrzechowyDzem @MondryPajonk @TouchMTraLaLa @hjrhombre @Eustachiusz @Fafik101 @Mega_Smieszek @wasyl503 @Pryksryk @LarsBergson @kattak @emeryt112 @Kuba3k @Volves @Muireann @Verijon @Lapidarny @Rain_ @mkuu @Korbov @Mascotte @ZielonaPomaranczka- @LeniwiecPracoholik @Bialek_Official @monteskjusz @Oraugas @xberkinus @Pawelczi @evexeed @januszowiebiznesu @ToiletShark @Nerax123 @Boa_kusiciel @RRybak @Reniferus @Scyzorex @n0rex @Trytrytytka @DoubleWu @Falcon999 @RidgeForrester @Anuncja @Qontrol @ticos @kolak68 @TomdeX @Axoi @piotrgosha @Kereq @Kutecz @Hanys354 @CitizenCT500 @psit4s @Tracz693 @Xeni323 @sveq91 @michal12514 @Pirat_Brodacz @Irritum @pani_kam @FajnyTypek @iPhoneMaster @mirekjanuszandrzejcebulak @Deprlifall @SwedishRapistElephant @pentokwark @GetRekt @duprees @zapster @mariuszMAXpalonko @ragoku @capslocq

Pamiętajcie, że aby odebrać nagrodę, musicie w ciągu 7 dni przesłać nam niezbędne dane do jej wysyłki oraz swój wykopowy nick na adres mountaindew@k2.pl.

Dzięki za udział w konkursie i do następnego!

#mountaindew
  • 133
@MountainDewPolska: Najpierw przychodzicie na mirko błędnie tagując konkurs jako rozdajo, następnie obiecujecie rozstrzygnięcie na 5 sierpnia i przychodzicie 2 dni spóźnieni, ogłaszając zwycięzcę z którym w zasadzie nikt nie miał szans (i z czego już mirki się śmieją), przyjęliście zasady weryfikacji zwycięzców które stwarzają ogromne pole do nadużyć a na koniec najlepsze, czyli truskawka na torcie #pdk - złamaliście własny regulamin wyłaniając zwycięzców.

Wy tę firmę próbujecie promować czy ośmieszyć? xDDDDD
źródło: comment_rOT6F61zZp82MII4XmTwyAFVK5uMzckF.jpg
@wilku1984: A czy to nie znaczy po prostu, że nawet jeśli pojawiłbyś się na tej liście 1oo razy, to po prostu dostałbyś i tak 1x 4pak Mountejna?

Co do zwycięzcy. No gość #!$%@?ł sobie tatuaż, to nikt nie miał szans. Ktoś musi wygrać i wygrał on. Brzmi jak ból dupy...
A czy to nie znaczy po prostu, że nawet jeśli pojawiłbyś się na tej liście 1oo razy, to po prostu dostałbyś i tak 1x 4pak Mountejna?


@Memabix: na tej liście masz 198 osób, odejmij mnie bo podwójnie, jest 197. Nie, to nie umyślne działanie organizatora, to niedbalstwo xD Miało być 200 osób, każda jednokrotnie, a mamy to co mamy, 198 osób, w tym ja podwójnie (a może nie tylko ja, nie
źródło: comment_B33aQokv1ehq8BgAcqqvgNA7f67u14Ew.jpg
@MountainDewPolska: Skoro mam waszą atencję, powiedzcie mi, co się stało, że wycofano energetyk Moutain Dew Adrenaline? Był wyjątkowy spośród wszystkich energoli (smak chyba kwaśna guma balonowa) i jako jedyny na rynku smakował mojemu różowemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)