Wpis z mikrobloga

Sprzedawałem keyboard i miałem go wysłac w piątek ale pracowałem dłużej i nie zdążyłem do kuriera,napisałem ze przepraszam i moge dac upust ze przesyłka na mój koszt,oto wiadomosc od goscia XD Napisał mi ze na tym keyboardzie miał zostac zagrany koncert dla dzieci chorycy na raka XDD #olx #heheszki #takbylo #zalesie #gorzkiezale
Pobierz m.....3 - Sprzedawałem keyboard i miałem go wysłac w piątek ale pracowałem dłużej i n...
źródło: comment_WZiuiUkQYeBfk2M6uGg9W3Cq4JASK2hu.jpg
  • 51
@Fighter_forGlory: napisałem w komentarzu o "24h". Jak jest "24h" to znaczy że sprzedawca ma towar u siebie. Jak jest cokolwiek innego - to znaczy że nie ma, nie wie kto ma, i dopiero jak zamówisz będzie szukać po hurtowniach. I tak jest ze wszystkim, od książek, przez płytki, styropian, bieliznę, foteliki dziecięce, zlewozmywaki czy opony. Dlatego w polskich sklepach filtruję tylko po opcjach wysyłki natychmiast żeby się nie wściekać. Tylko po
@Mariusz_Drugi: no to streszczę - gość kupił kamerkę, na stronie było że dostępna, zadzwonił na infolinię żeby potwierdzić (już nauczony jak ja że trzeba dzwonić do sklepu k...a internetowego) bo potrzebuje jej na czwartek, tam mu powiedzieli że na pewno dzisiaj wyślą, po czym po południu dostał maila że sorry nie mają, wyślą jak będą mieli XD. Duży polski sklep.
@marihlana123 odpisałabym grzecznie, że keybord już mu nie jest potrzebny bo nie dotrze na koncert dla chorych dzieci, a że nie napisał czy w ogóle chce go dostać to zakładasz że nie i transakcja uznajesz za rozwiązana ;) a jakby pytał to odpisujesz że znalazłeś już kupca lepsza oferta i niech mu żyła pęka
@hitherto nakręciłeś się za bardzo, w Polsce easy masz na następny dzień często, zależy też od dostawcy, bo co skoro ktoś wyśle odrazy, a kurier się zesra
@hitherto skoro na stronie było napisane, że niedostępna to skąd zdziwienie, że mu wysłali informacje o tym, że niedostępna? Tylko czemu mu tak na infolinii ktoś powiedział? Pewnie niedoświadczony i coś #!$%@?