Wpis z mikrobloga

Sprzedawałem keyboard i miałem go wysłac w piątek ale pracowałem dłużej i nie zdążyłem do kuriera,napisałem ze przepraszam i moge dac upust ze przesyłka na mój koszt,oto wiadomosc od goscia XD Napisał mi ze na tym keyboardzie miał zostac zagrany koncert dla dzieci chorycy na raka XDD #olx #heheszki #takbylo #zalesie #gorzkiezale
Pobierz m.....3 - Sprzedawałem keyboard i miałem go wysłac w piątek ale pracowałem dłużej i n...
źródło: comment_WZiuiUkQYeBfk2M6uGg9W3Cq4JASK2hu.jpg
  • 51
I jeszcze jedno - czytałem wielokrotnie (w tym na wykopie) jak ludzie się zżymają na allegro, że drogo, że prowizje, że nikt tam nie kupuje - tylko że akurat na allegro sprzedawcy trzymają się terminów bo wpływa im to na oceny i pośrednio na sprzedaż. Nie pamiętam żeby ktoś nie dotrzymał terminu wpisanego w aukcji.


@hitherto: zgadza się, ja ostatnio więcej korzytam z Allegro bo mi się nie chce #!$%@?ć z
@NoMercyIncluded: Skutecznie nakłoniłeś mnie do udzielenia piątej. Ubolewam, gdyż zepsuło mi to statystyki, nad którymi od lat ciężko pracowałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpowiedź brzmi: skrajny introwertyzm, a historia jest długa.
Od najmłodszych lat odzywałam się bardzo rzadko, zazwyczaj raz na kilka tygodni. Nieustannie ktoś mnie zaczepiał i o coś pytał. Dlatego napisałam list do świętego Mikołaja z prośbą o wyspę bezludną. Dostałam peceta z Supaplexem. Natychmiast
@Dobrochna:

Mam nadzieję, że zwłoka, z jaką Ci odpowiedziałem, nie była kolejnym rozczarowaniem na płaszczyźnie relacji międzyludzkich.
Twoja historia przypomniała mi pewne wydarzenia z dzieciństwa, które najwyraźniej częściowo wyparłem. Musiałem odwiedzić dom rodzinny, by uzupełnić układankę o brakujące elementy.

Jako dziecko miałem trochę inne usposobienie niż Ty, ale też cierpiałem z powodu nadmiernej socjalizacji otoczenia.
Z tego powodu większość moich zdjęć w albumie rodzinnym można opisać jako "XXX znowu się krzywi",