Wpis z mikrobloga

Nie no muszę się tym z wami podzielić. Ze względu na to że jestem mamą to należę sobie do takiej jednej grupy na FB dla #madki właśnie. Raczej doradzają modowo ale inne tematy też czasem poruszaja. Kilka dni temu jedna z mamusiek poruszyła temat libido. Nagle poleciały same komentarze typu "dla mnie seks mógłby nie istnieć,moje libido jest poniżej zera,ja z moim STARYM śpię raz na półtora miesiąca,ja to jestem mstliwa i tylko czekam żeby za kare mu nie dać". To jest autentyk.. wyobraźcie sobie że jedna jedyna mamuśka napisała że ona to by mogła dzień i noc zawsze jest zwarta i gotowa ale jej mąż twierdzi że ona go kiedyś "zajedzie". Do sedna. Ja rozumiem że majac rodzinę,pracę,nadmiar obowiązków i kłopotów człowiek poprostu czasem pada na ryj i najzwyczajniej w świecie chce zasnąć i odpocząć ale to co w 99% pisały te mamuśki poprostu wywaliło mnie z laci. Jak można być taka egoistka? Na pewno część z ich mężów może już się z tym pogodziło ale napewno jest część która radzi sobie w inny sposób. No i właśnie potem jak to wyjdzie ona wtedy wyje "o Boże co za gnój zdradził mnie blablabla." Potem rozwody i tak to się kreci. Żal mi tych mężów i jeśli są tu tacy to naprawdę z całego serca wspolczuje. Nigdy nie zrozumiem takich kobiet. #gownowpis #gorzkiezale #dziendobry #zwiazki #malzenstwo #seks
  • 224
  • Odpowiedz
Nagle jedna rzuciła tekstem " ja to mojemu nigdy nie robię loda. Przecież on tym sika,fuj!". A ja sobie myślę no ja pier.. ale ona minetke chce i też tym sika..


@Martuchna69: kochana, chyba każda ma taką koleżankę. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 17
@Thachi 1. Stwórz wątek na podstawie komentarzy na FB żeby objechac kobiety przy poklasku wykopków.
2. Oceniaj że wszystkie laski nie dają bo są złe.
3. Wykopki klaszczą
4. Lecą hasła o rozwodzie i egoizmie bo dupe trzeba dać
5. Jakby rozmawiały w związku to by nie było problemu! #opkalogic
6. Argument siostry której małżeństwo się
  • Odpowiedz
@Martuchna69
@notoelo Obydwie się spinacie niepotrzebnie. Pewnie zaraz po mnie pojedziecie ale uważam że samo uczestnictwo w tych grupach dla matek MOŻE być sygnałem że coś nie idzie w dobrym kierunku. Oczywiście nie mówię tu o wszystkich matkach z takich grup, no ale mogą one zrzeszać w większej ilości kobiety którym w związku oraz w gronie rodziny, znajomych czy przyjaciół czegoś brakuje, np. rozmowy, zruzumienia, podziwu itd albo mają problem
  • Odpowiedz
ale niskie libido po ciąży może być spowodowane problemami hormonalnymi, komplikacjami przy porodzie, które spowodowały, że seks stał się bolesny lub po prostu przestał być przyjemny


@ripleyx: No dobrze, ale to krótko po ciąży. Kobiety normalnie po max 3 miesiącach wracają do "normy". Problem leży głębiej, jak się nie kocha swojego partnera, nie szanuje go itd. A nie żeby znaleźć wymówkę na całe życie bo ciąża. Jak choroba to do
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Niekoniecznie, kobieta może wrócić do formy po 3 miesiącach jeśli nie było komplikacji a poród może już całkowicie odebrać przyjemność z seksu jeśli za bardzo naruszy psychikę tej kobiety i facet zapładniając kobietę musi się z tym liczyć, oczywiście nie zawsze przyczyna jest akurat taka ale jeśli małżeństwo ma problemy i brak seksu nie jest problemem tylko skutkiem tego problemu to powinno się je rozwiązywać a nie oczekiwać, że
  • Odpowiedz
@Martuchna69: Ja mam pełno koleżanek co są w dlugoletnich związkach bez dzieci i też seks raz na miesiąc jest grany. A teksty ze facet jest ważny tylko do zapłodnienia, a potem ona już ma dziecko więc to wystarczy. Te drugie to przeważnie laski które są chodzącym kompleksem i chcą mieć kogoś kto bedzie je kochał mimo ze są nieatrakcyjne i są nikim. Psycholog miałby dużo do powiedzenia w tym temacie.
  • Odpowiedz
@ripleyx: Ale jak partner ma jej problem z naruszeniem psychiki rozwiązać według Ciebie? I czy ona będzie tego świadoma, że ma problem, czy przerzuci go na męża - bo on zły, on powinien, on zapłodnił, on doprowadził do bólu, on wymaga, on prymityw?
  • Odpowiedz
jeżeli seks jest słaby bo facet zawsze dojdzie, a laska niekoniecznie to w sumie wcale się nie dziwie.


@Corkamalarza: A Ty wiesz, że 60-70% kobiet nie ma orgazmów pochwowych i to kwestia naturalna? Trzeba kończyć inaczej zamiast się obrażać i wmawiać facetowi, że jest słaby w seksie.
  • Odpowiedz