Wpis z mikrobloga

@italia__: ale jaka to jest skala że środowisko deweloperskie może manipulować cenami, dopłatami do kredytów, przekupywać polityków, wszystkie serwisie branżowe.

Naprawdę ciężko sobie wyobrazić żeby grupa spadkowiczów wygrała z mafią
  • Odpowiedz
@italia__: i jak można podejrzewać, to są artykuły sponsorowane / materiały partnerów. Pewien sposób na nieuczciwe przekonywanie potencjalnych kupców, żeby kupować i się nie bać ().
  • Odpowiedz
@italia__ ale mają rację, nikt tak naprawdę nie chce mieszkać z rodzicami gdy ma więcej niż 19-20 lat. Trzeba też brać pod uwagę to że chłop 24 lata który mieszka z rodzicami to nie jest dobry kandydat na partnera więc różowę wybierają bardziej zaradnych. Btw sam jestem tym gniazdownikiem
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: Szczególnie gorącego Włocha, gdzie jeszcze więcej ich mieszka z rodzicami xd. Oni to dopiero prawdziwe mamisynki, ale wtedy to słodkie xd. Np. dalsza znajoma znalazła se Włocha i mieszkała z jego rodzicami i nawet dziadkami w jednym domu xd. To ona też została włoskim gniazdownikiem? xd
  • Odpowiedz
@italia__: czekając do lekarza wczoraj w radiu to słyszałem. Termin "gniazdownicy" i wywiady z ludźmi, jak to źle im się żyje z rodzicami, bo nie mają własnego mieszkania. Super, sprawa wynieść się z domu 5 pokojowego i przenieść do mieszkania 30 m. Ale na weekendy i tak wracają zawsze na obiad do rodziców, i cały "magazyn" też jest dalej trzymany w domu, bo w mieszkaniu nic się nie mieści. (
  • Odpowiedz
@KapitanONeil: Jak się utrzymasz z dojenia byków, to dobrze, kiedy pierwszy protest rolnika?

@arsze_nick Czy została włoskim gniazdoznikiem? Nie wiem, wątpię że zdobyła obywatelstwo, ale napewno ten Włoch miał udany weekend w polsce, burdelu Europy.

@kowalzmetina O nie, zła kobieta wymaga podstawowej zaradności życiowej, kto to widział!
  • Odpowiedz
@Rustyyyy A czy ta mityczna zaradność życiowa nie działa w dwie strony? ( ͡º ͜ʖ͡º) Poza tym zawsze można wspólnie kupić jakąś nieruchomość lub zbudować dom za zebrane oszczędności. Może się zdziwisz, ale tak robią ludzie będący w związkach.
  • Odpowiedz
@kowalzmetina: Racja, tak robią ludzie w związkach, ale nie w polsce, bo w polsce mamusia ugotuje pyszniutki obiadek, a tatuś zapłaci za internet.
Więc wielki dumny młody husarz nie ma potrzeby opuszczenia domowego gniazda. A poza tym w

pracy sef ksycy, chyba lepiej być neetem hehe
  • Odpowiedz
@italia__ no ale gdzie nieprawda. Facet bez swojego lokum może zapomnieć o założeniu rodziny. Siedzenie u starych na garnuszku to aktualnie synonim bycia leniwym, niezaradnym, nieodpowiedzialnym
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: normalne podejście to stworzenie związku a potem budowanie wspólnej przyszłości, a nie liczenie że facet wybuduje dom, kupi mieszkanie a ja wbijam na gotowe bo jak nie to mamin synek.
  • Odpowiedz