Wpis z mikrobloga

Nie no muszę się tym z wami podzielić. Ze względu na to że jestem mamą to należę sobie do takiej jednej grupy na FB dla #madki właśnie. Raczej doradzają modowo ale inne tematy też czasem poruszaja. Kilka dni temu jedna z mamusiek poruszyła temat libido. Nagle poleciały same komentarze typu "dla mnie s--s mógłby nie istnieć,moje libido jest poniżej zera,ja z moim STARYM śpię raz na półtora miesiąca,ja to jestem mstliwa i tylko czekam żeby za kare mu nie dać". To jest autentyk.. wyobraźcie sobie że jedna jedyna mamuśka napisała że ona to by mogła dzień i noc zawsze jest zwarta i gotowa ale jej mąż twierdzi że ona go kiedyś "zajedzie". Do sedna. Ja rozumiem że majac rodzinę,pracę,nadmiar obowiązków i kłopotów człowiek poprostu czasem pada na ryj i najzwyczajniej w świecie chce zasnąć i odpocząć ale to co w 99% pisały te mamuśki poprostu wywaliło mnie z laci. Jak można być taka egoistka? Na pewno część z ich mężów może już się z tym pogodziło ale napewno jest część która radzi sobie w inny sposób. No i właśnie potem jak to wyjdzie ona wtedy wyje "o Boże co za gnój zdradził mnie blablabla." Potem rozwody i tak to się kreci. Żal mi tych mężów i jeśli są tu tacy to naprawdę z całego serca wspolczuje. Nigdy nie zrozumiem takich kobiet. #gownowpis #gorzkiezale #dziendobry #zwiazki #malzenstwo #s--s
  • 224
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@puchaty_lis w punkt. Ale ona i tak będzie brnąć dalej w to, bo taka atencję dostała, że nie ma szans żeby zmieniła zdanie xD
Ja swojej mamie doradzalam wiele razy rozwód. będzie miała hajs, mniej użerania się. Bo tata to tak wychowany, że to kobieta ma sprzątać gotować itd.
Ale mama nie potrafi się zdecydować/odważyć. A szkoda ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Thachi: O nie, co teraz? Straciłam w Twoich oczach, no nie pozbieram się XD
Na szczęście jest jeszcze taka Martuchna69, która chętnie razem z Tobą będzie trzymała stronę biednych, uciśnionych mężczyzn :((
  • Odpowiedz
@puchaty_lis: Jeżeli masz jakieś problemy w relacji to albo próbujecie je rozwiązać albo się rozstajecie, jeżeli ty szukasz usprawiedliwiania do tego by ludzi wykorzystywac i robić z nich bankomaty to sama sobie wystawiasz świadectwo
  • Odpowiedz
@Thachi: Jak chłop założył rodzinę, to musi siłą rzeczy płacić na dzieci XD
Niech ucieka taki w siną dal, ale bankomatem pozostanie, bo jest odpowiedzialny za swoją rodzinę.
Rozmowa nic nie daje, przekonaj starego Janusza, by przestał pić p--o co wieczór i zaczął biegać, good luck.
  • Odpowiedz
@Thachi: Nie tylko Wasze słynne p0lki są cwane jak lisy i najpierw łapią na dziecko, a potem niszczą życie.
Facet też potrafi udawać, kupować kwiaty, a po kilkunastu latach wychodzi szydło z worka i co zrobisz z takim starym dziadem, który nie ma ambicji, potrafi tylko się awanturować i jeszcze wymaga seksu jak z filmu p---o? XD
  • Odpowiedz
@Thachi: Wy to macie urocze wyobrażenia realnego życia w tych Waszych bańkach :D Wszystkie problemy rozwiązuje rozmowa, czasem polecicie terapię, oczywiście każdy facet zgadza się na opiekę naprzemienną, to nie tak, że spora część to idioci, którzy mają gdzieś dzieci i uciekają XD
Oczywiście, jak coś nie wyjdzie/nie zdołacie pojąć, że życie nie jest usłane różami, to winna jest kobieta, głupia p0lka
  • Odpowiedz
@Thachi: Kotoński kiedyś napisał, że z tym libido po ciąży jest tak, że mężczyzna z atrakcyjnego staje się misiem. Takim kanapowym. Skoro zapłodnił vel dał dzieciaka, a na dodatek łoży na nich to jest providerem. Misiem, który nie odejdzie, jest nie atrakcyjny - zarówno w sensie stricte i seksualnym - ale nie odejdzie, bo zapewnia zasoby. Facet spełnił zdanie, to więcej nie jest potrzebny.
  • Odpowiedz
@puchaty_lis: Te emocje aż z ciebie kipią, to nie jest zbyt merytoryczny argument ale ciężko w tej sytuacji o inny, sluchaj, ty chyba jednak też potrzebujesz jakiejś terapii, widać w tobie wiele nienawiści, wydarzenia w twoim życiu źle się odbily na twojej psychice, to widać
  • Odpowiedz