Wpis z mikrobloga

Nie no muszę się tym z wami podzielić. Ze względu na to że jestem mamą to należę sobie do takiej jednej grupy na FB dla #madki właśnie. Raczej doradzają modowo ale inne tematy też czasem poruszaja. Kilka dni temu jedna z mamusiek poruszyła temat libido. Nagle poleciały same komentarze typu "dla mnie seks mógłby nie istnieć,moje libido jest poniżej zera,ja z moim STARYM śpię raz na półtora miesiąca,ja to jestem mstliwa i tylko czekam żeby za kare mu nie dać". To jest autentyk.. wyobraźcie sobie że jedna jedyna mamuśka napisała że ona to by mogła dzień i noc zawsze jest zwarta i gotowa ale jej mąż twierdzi że ona go kiedyś "zajedzie". Do sedna. Ja rozumiem że majac rodzinę,pracę,nadmiar obowiązków i kłopotów człowiek poprostu czasem pada na ryj i najzwyczajniej w świecie chce zasnąć i odpocząć ale to co w 99% pisały te mamuśki poprostu wywaliło mnie z laci. Jak można być taka egoistka? Na pewno część z ich mężów może już się z tym pogodziło ale napewno jest część która radzi sobie w inny sposób. No i właśnie potem jak to wyjdzie ona wtedy wyje "o Boże co za gnój zdradził mnie blablabla." Potem rozwody i tak to się kreci. Żal mi tych mężów i jeśli są tu tacy to naprawdę z całego serca wspolczuje. Nigdy nie zrozumiem takich kobiet. #gownowpis #gorzkiezale #dziendobry #zwiazki #malzenstwo #seks
  • 224
@Thachi ja myślałam że takie co nie chcą iść do łóżka ze swoim chłopem to wyjątek ale okazuje się że takie to właśnie norma a wyjątkiem są te które nie maja z tym problemu. Jedna nawet napisała że czasem się zmusza do tego więc wypije lampkę wina jakoś sama ochota przychodzi za to inna napisała że jej mąż pracuje za granicą a ona zawsze ma ochotę przed okresem.. no a mąż przyjeżdża
@asique uważam że jak w związku pojawia się problem to trzeba go wspólnie rozwiązać. Wiesz gdyby mojemu facetowi nie stawał czy to z mojej winy czy nie to starałabym się mu pomóc a one widzą problem i nic z tym nie robią. Ja np zawsze miałam mały biust jednak nigdy mi to nie przeszkadzało bo nie narzekałam na powodzenie. Po ciąży piersi wyglądają jakby ktoś spuścił z nich powietrze jest to dla