Wpis z mikrobloga

Nie no muszę się tym z wami podzielić. Ze względu na to że jestem mamą to należę sobie do takiej jednej grupy na FB dla #madki właśnie. Raczej doradzają modowo ale inne tematy też czasem poruszaja. Kilka dni temu jedna z mamusiek poruszyła temat libido. Nagle poleciały same komentarze typu "dla mnie s--s mógłby nie istnieć,moje libido jest poniżej zera,ja z moim STARYM śpię raz na półtora miesiąca,ja to jestem mstliwa i tylko czekam żeby za kare mu nie dać". To jest autentyk.. wyobraźcie sobie że jedna jedyna mamuśka napisała że ona to by mogła dzień i noc zawsze jest zwarta i gotowa ale jej mąż twierdzi że ona go kiedyś "zajedzie". Do sedna. Ja rozumiem że majac rodzinę,pracę,nadmiar obowiązków i kłopotów człowiek poprostu czasem pada na ryj i najzwyczajniej w świecie chce zasnąć i odpocząć ale to co w 99% pisały te mamuśki poprostu wywaliło mnie z laci. Jak można być taka egoistka? Na pewno część z ich mężów może już się z tym pogodziło ale napewno jest część która radzi sobie w inny sposób. No i właśnie potem jak to wyjdzie ona wtedy wyje "o Boże co za gnój zdradził mnie blablabla." Potem rozwody i tak to się kreci. Żal mi tych mężów i jeśli są tu tacy to naprawdę z całego serca wspolczuje. Nigdy nie zrozumiem takich kobiet. #gownowpis #gorzkiezale #dziendobry #zwiazki #malzenstwo #s--s
  • 224
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asique: to trzeba rozmawiać, zmienić pozycję na inną, nie wiem są sposoby trzeba chcieć je rozwiązać a nie p-------ć, ooo dobrze jak mnie stary w----i bo wtedy mogę mu nie dać i mam spokój.

@Martuchna69: jesteś bardzo świadomą i mądrą kobietą, szkoda że chyba większość woli iść na łatwiznę w życiu zamiast coś z siebie dać
  • Odpowiedz
@asique ee tam, nie jest aż tak wazny. Studiowałam pedagogike i sami wykładowcy to mowili. Rola matki jest dużo większa.
Teraz jest moda na docenianie tatusiów, tacierzynski itd.
Kiedyś kobieta wychowywała, facet tylko zarabiał kasę i nie było problemu:))))
  • Odpowiedz
Ja nie rozumiem takiego podejścia, że trzeba się zmuszać do seksu, bo partner chce. Przecież chodzi o to, żeby obie strony czuły się dobrze, a nie o to, żeby facet sobie j---ł w najlepsze a babka udawała radochę a tak naprawdę martwiła się czymś czy ledwo trzymała oczy otwarte ze zmęczenia... Wytłumaczcie mi to
  • Odpowiedz
  • 12
@elemenTH uważam że związek to dwie osoby które powinny dawać z siebie tyle samo. Tak jak mówiłam starsza siostra też miała jakieś problemy i po 7 latach się rozwiodła mając dwoje dzieci. Pomijam fakt co te dzieci przeżyły i jej aktualnie niemaz . Miała prawo to zrobić tylko pytanie brzmi czy może gdyby starali się razem rozwiązać problemy może nawet u specjalisty do tego rozwodu by nie doszło? Rozwód to jest
  • Odpowiedz
  • 24
@nowywspanialyswiat ty mi wytlumacz jak ludzka istota może nie mieć CIAGLE ochoty. Oczywiście pomijając przypadki tych ciężkich porodów i hormonów. Przecież s--s jest prsyjemny. Podczas orgazmu człowiek sobie odpuszcza nerwy i problemy. Jedni robią to często inni rzadziej ale wgl? Jak trzeba być leniwym albo może poranionym przez poprzednich partnerów albo może niedoedukowanym? No ja nie wiem poprostu. To po co te kobiety lądują się w zwiazek? Bo po tych mamuskach
  • Odpowiedz
@Martuchna69: Nigdy nie miałaś nieprzyjemnej sytuacji związanej z seksem? Przecież tego jest tak dużo. Niewiele potrzeba żeby mieć złe podejście, w Polsce to na porządku dziennym - rodzina wmawiająca ze s--s jest zły (#bekazkatoli), jakiś obleśny typ łapiący za udo w pociągu czy inne podobne. To jest bardzo wrażliwa strefa, słabo ze na wykopie jest na porządku dziennym takie ocenianie
  • Odpowiedz
@Martuchna69: Ludzie w ogóle nie potrafią rozmawiać ze sobą "na te tematy". Pewnie nawet nie wiedzą po x latach związku co ich kręci i podnieca. Zauważyłam, że kobiety nawet w rozmowach między sobą zgrywają cnotki i się czerwienią. Nie oglądają nawet p---o, bo to dla nich obrzydliwe. Rozumiecie, s--s jest obrzydliwy. Więc jak się cieszyć z intymności, kiedy nawet nie znasz żadnej innej pozycji niż misjonarska i ew. na pieska,
  • Odpowiedz