Wpis z mikrobloga

Spotkał sie ktos z Was z obecnościa duchow w mieszkaniu? Mam sasiadke z 4 dzieci. Wczoraj wybiegła z krzykiem z domu. Dostala mieszkanie po zmarlej w nim pani.

Pare lat temu jej syn zaczal krzyczec "Mamo ona tu jest, ona tu chodzi. " potem jakis czas spokoj. A wczoraj jej corka ro samo "mamo ona tu jest, ona tutaj chodzi." Dodam ze dzieci widza jakas postac kobiety i dzieje sie to tylko w jednym i tym samym pokoju. Wczoraj jak tam poszlam zaniesc jej troche mąkii przy rozmowie z nią nagle z sufitu spadla taka kuleczka jak sie do kwiatkow daje (taka zelowa) i zaczela sie odbijac po podlodze. Bylysmy same w domu i nokt nie mogl jej rzucic a ona nawet takich w domu nie posiada.

I dodam do tego ze pies tam przeraźliwie wyje i szczeka

Co to moze byc?

Wzywac egzorcyste czy kogo?

#bielskobiala #duchy #egzorcysta
  • 447
Sam kiedyś próbowałem przywołać demona, na moje nieszczęście – udało mi się. Nie podam wam jednak inwokacji której użyłem, gdyż nie chcę abyście przechodzili przez to co ja. Pewnej nocy jak już pisałem udało mi się go przyzwać, stawił się w moim pokoju, ciężko mi nawet opisać jak wyglądał, powiem tylko, że nie chciałbym już zobaczyć tego, co wtedy widziały me oczy. Demon usiadł na łóżku i spokojnym głosem przedstawił się –
@NightChanges:
Tu trzeba odróżnić dwa tematy.
Pierwszy jest taki że jakieś takie rzeczy typu dźwięki, ruch powietrza itd. to się dzieje. Czasami coś się przewróci co leżało na krawędzi stabilności itp.
Do tego jeszcze owady, gryzonie i inny taki nieproszony zwierzyniec.
Jak sobie ktoś wkręci, to może się tu doszukiwać zjawisk nadprzyrodzonych.

Zwłaszcza w nocy kiedy jest cicho i ciemno, zmysł wzroku i słuchu staje się dużo wrażliwszy i każde "stęknięcie"
@NightChanges my w mieszkaniu w Warszawie mieliśmy też dziwną opcje, cały czas nam się wydawało że w pokoju gdzie jest ciemno ktoś jest. Oczywiście jak sprawdzalismy to nikogo tam nie było. Pewnego dnia cała nasza czwórka rozmawiała o tym rzekomym duchu, kiedy powiedziałem,, dobra, duchu jeśli tu faktycznie jesteś to daj nam jakiś znak"... 10 sekund i drzwi do szafki same się otworzyły. Niedługo później znajoma miała sen, że tu mieszka jakaś