Wpis z mikrobloga

Spotkał sie ktos z Was z obecnościa duchow w mieszkaniu? Mam sasiadke z 4 dzieci. Wczoraj wybiegła z krzykiem z domu. Dostala mieszkanie po zmarlej w nim pani.

Pare lat temu jej syn zaczal krzyczec "Mamo ona tu jest, ona tu chodzi. " potem jakis czas spokoj. A wczoraj jej corka ro samo "mamo ona tu jest, ona tutaj chodzi." Dodam ze dzieci widza jakas postac kobiety i dzieje sie to tylko w jednym i tym samym pokoju. Wczoraj jak tam poszlam zaniesc jej troche mąkii przy rozmowie z nią nagle z sufitu spadla taka kuleczka jak sie do kwiatkow daje (taka zelowa) i zaczela sie odbijac po podlodze. Bylysmy same w domu i nokt nie mogl jej rzucic a ona nawet takich w domu nie posiada.

I dodam do tego ze pies tam przeraźliwie wyje i szczeka

Co to moze byc?

Wzywac egzorcyste czy kogo?

#bielskobiala #duchy #egzorcysta
  • 447
@NightChanges: okadzasz mieszkanie szalwia i palo santo, musisz zostawic otwarte okna
ta pani ma prawdopodobnie jakies niezakonczona sprawy na ziemi. Wytlumaczcie jej spokojnie, ze nie jestescie w stanie jej pomoc. Dowoedzcie sie kto to jest i modlcie sie o jej dusze :) jest taka specjalna medytacja, ktora pomaga duchom przejsc na druga strone, polecam to zrobic w grupie. Nie bojcie sie, duchy zwykle nie maja zlych zamiarow.
Sprawdzcie czy to mieszkanie
Nie, nie ma organizacji płacącej za udowodnienie zjawisk paranormalnych. Jest James Randi, który daje milion dolarów za udowodnienie swoich nadprzyrodzonych mocy w warunkach laboratoryjnych. Jest też kilka innych osób i organizacji, które dają za to pieniądze.


@Nic_tu_po_mnie: a więc mój błąd i głupota. Nie zmienia to jednak faktu, że nadprzyrodzone zjawiska i opętania może zarejestrować każdy, kto ich doświadcza, jednak nikt tego nie robi i takich nagrań zwyczajnie znaleźć nie można
@NightChanges ja ponoć jak byłem mały też miałem takie krzywe akcje, budynek wybudowany w ruinach getta warszawskiego , gdzie ponoć nigdy nie przeprowadzono poważnej ekshumacji tylko zarówno wszystko , włącznie z piwnicami starych kamienic i postawiono nowe osiedla. Miałem takie schizy , słyszałem głosy, widziałem dziwne rzeczy, ponoć dopiero wezwanie księdza który poświęcił całe mieszkanie to zakończyło. Ale sąsiadce polecam sprawdzić czy nie mają objawów podtrucia tlenkiem węgla. Może nieszczelna instalacja czy
@NightChanges: Widzę większość wykopu to specjaliści od psychiki ludzkiej, nie wiedziałem, że to portal w połowie zasiedlony przez informatyków zarabiających 15k miesięcznie, a w drugiej połowie przez wybitnych psychologów i psychiatrów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda, że jednak są rzeczy, których ludzi umysł nie ogarnie nigdy i wszystko jest możliwe, a oni nie biorą tego pod uwagę. Tak samo nigdy nie zostało jednoznacznie udowodnione, że duchy są