Wpis z mikrobloga

Spotkał sie ktos z Was z obecnościa duchow w mieszkaniu? Mam sasiadke z 4 dzieci. Wczoraj wybiegła z krzykiem z domu. Dostala mieszkanie po zmarlej w nim pani.

Pare lat temu jej syn zaczal krzyczec "Mamo ona tu jest, ona tu chodzi. " potem jakis czas spokoj. A wczoraj jej corka ro samo "mamo ona tu jest, ona tutaj chodzi." Dodam ze dzieci widza jakas postac kobiety i dzieje sie to tylko w jednym i tym samym pokoju. Wczoraj jak tam poszlam zaniesc jej troche mąkii przy rozmowie z nią nagle z sufitu spadla taka kuleczka jak sie do kwiatkow daje (taka zelowa) i zaczela sie odbijac po podlodze. Bylysmy same w domu i nokt nie mogl jej rzucic a ona nawet takich w domu nie posiada.

I dodam do tego ze pies tam przeraźliwie wyje i szczeka

Co to moze byc?

Wzywac egzorcyste czy kogo?

#bielskobiala #duchy #egzorcysta
  • 447
@NightChanges: Dziwnym trafem wszelakie nie wyjaśnione zjawiska widzi się jak człowiek jest młody i niedojrzały. Ostatni przypadek ze swojego życia w którym mógłbym określić, że działo się coś nie wyjaśnionego czy dziwnego miał miejsce jak miałem chyba 16 lat. Później dziwnym trafem zero.

Ludzka psychika jest bardzo ciekawa, człowiek ma wiele mechanizmów obronnych, projekcje itd.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gdzies czytalam ze dzieci i psy serio widza duchy wiec moze cos w tym jest

@NightChanges: to już wyżej ci pisali, zgłoś się do instytutu, który da milion dolarów każdemu, kto potwierdzi że duchy istnieją. Darmowa kasa, czemu nie skorzystasz?

No i napisałaś o czujniku CO, a pokażesz ten odbijający włącznik w nocy? Przecież masz na 100% czym to nagrać.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
bo każdy z rodziny bliższej i dalszej, coś w naszym domu widział, a niektórzy nie tylko tam.

@wujeklistonosza: bo sami się nawazjem nakręcaliście, to i nie dziwne że każdy to widział. Widział bo psychika mu podpowiadała że powinien widzieć.
@NightChanges: ja kiedys cos dziwnego doswiadczylam jadac pociagiem, czego wytlumaczyc nie potrafie. Bylo to przejechanie przez "dym", ktory zamiast odbic sie jak kazda materialna rzecz od pociagu to smignal przez caly przedzial jakby stal w miejscu a to my przez niego przejechalismy... Bylo to strasznie dziwne
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
okadzasz mieszkanie szalwia i palo santo, musisz zostawic otwarte okna

ta pani ma prawdopodobnie jakies niezakonczona sprawy na ziemi. Wytlumaczcie jej spokojnie, ze nie jestescie w stanie jej pomoc. Dowoedzcie sie kto to jest i modlcie sie o jej dusze :) jest taka specjalna medytacja, ktora pomaga duchom przejsc na druga strone, polecam to zrobic w grupie. Nie bojcie sie, duchy zwykle nie maja zlych zamiarow.

Sprawdzcie czy to mieszkanie znajduje sie
@droid43210 podziel sie na pw jak chcess, rowniez przeżyłem kontakt z duchem, do dzis mam ciarki jak o tym pomysle.

Ludzie duchy są i cieszcie sie, ze nie doświadczyliście spotkania z zadnym bo to tak #!$%@? zle uczucie, ze ciezko mi to opisac.
@NightChanges: Sprawdź przewody wentylacyjne, sprawdź czy w okolicy nie ma otwartych rur w których płynie woda lub hula wiatr, czy w pobliżu nie ma źródła które mogłoby wytwarzać wibracje niskiej częstotliwości (rzędu 2-5 Hz). Poczytaj o infradźwiękach i ich wpływie na ludzkie zdrowie. Zwróć uwagę czy w pobliżu nie masz turbin wiatrowych. Spotkałem się z przypadkiem gdzie ludziom w danym pomieszczeniu towarzyszył lęk, ciągłe napięcie nerwowe, uczucie czyjegoś wzroku a nawet
@Rimfire: Zaściankowi są raczej ci, co wszystkie "niewytłumaczalne" rzeczy zganiają na duchy, demony czy inne sukkuby. Tym bardziej na przestrzeni kilkudziesięciu lat, gdzie wiadomo, że dawniej ludzie mieli mniejsze pojęcie o świecie i sami się nakręcali, że straszy, bo nie wiedzieli, że np. ich dom jest na terenach osuwiskowych i że czasem coś się w tym domu ruszy z dupy. Równie dobrze można to porównać do wiary w to, że Zeus