Wpis z mikrobloga

Spotkał sie ktos z Was z obecnościa duchow w mieszkaniu? Mam sasiadke z 4 dzieci. Wczoraj wybiegła z krzykiem z domu. Dostala mieszkanie po zmarlej w nim pani.

Pare lat temu jej syn zaczal krzyczec "Mamo ona tu jest, ona tu chodzi. " potem jakis czas spokoj. A wczoraj jej corka ro samo "mamo ona tu jest, ona tutaj chodzi." Dodam ze dzieci widza jakas postac kobiety i dzieje sie to tylko w jednym i tym samym pokoju. Wczoraj jak tam poszlam zaniesc jej troche mąkii przy rozmowie z nią nagle z sufitu spadla taka kuleczka jak sie do kwiatkow daje (taka zelowa) i zaczela sie odbijac po podlodze. Bylysmy same w domu i nokt nie mogl jej rzucic a ona nawet takich w domu nie posiada.

I dodam do tego ze pies tam przeraźliwie wyje i szczeka

Co to moze byc?

Wzywac egzorcyste czy kogo?

#bielskobiala #duchy #egzorcysta
  • 447
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bezkonta: jest też taki robak co siedzi w drewnie. u mojej różowej w domu obok łóżka był i czasami w nocy w--------ł drewno, to moja różowa miała taką bekę że mnie jak się w nocy ze strachu zesrałem xD
  • Odpowiedz
skoro to az 6 osób widzi albo i więcej pewnie to wezwałbym, tak dla pewności. Nie wiadomo czy podziała ale warto spróbować


@MagikLOL: Przecież to są ludzie rodzina-znajomi, podobni do siebie pod względem wartości, poglądów, intelektu i wiary, więc bez problemu nakręcą się nawzajem na każdą bajkę. Wierzących w płaską ziemię i to że witamina C leczy raka jest ogrom, ale nie zmienia to faktu że to banda idiotów.
  • Odpowiedz
moi znajomi tak mieli, również mają 2 dzieci. Identyczna sytuacja. Moi znajomi wezwali księdza aby pokropił mieszkanie woda święconą. Pomogło. Może dusza tej pani się błąka i nie może zaznać spokoju.


@pocociteznaki666: xD ile zainkasował za te par ml wody?
Ludzka psychika jest Ci bardzo obca, jeżeli uważasz ze zmieniło się cokolwiek poza nastawieniem tej rodziny.
  • Odpowiedz
Skąd wy bierzecie te duchy ( _)
Mając jakieś 11 lat spałam w domu, w którym kilka dni wcześniej zmarła ciotka i żadnych niewyjaśnionych i paranormalnych zjawisk nie było.
Ani wcześniej ani później nie działo się nic nadzwyczajnego (no może raz, ale to wiem, że miałam zwidy) chociaż jestem strachliwą pipą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie musimy ściśle trzymać się że chrześcijaństwo bo to może być jedna wielka bujda na resorach ale nic nie wskazuje na to że dusze nie istnieją.
  • Odpowiedz
A jeśli zmarła babcia była innej wiary? To wtedy wzywa się egzorcyste innego wyznania? Nagraj tego ducha i wrzuć na wypok. Zrób live stream to trochę zarobisz.
  • Odpowiedz
@NightChanges: Wstawiaj kamerkę na noc z opcja nagrywania głosu. Nakręć tez filmik z tym włącznikiem w dzień i w nocy.
Duchów jeszcze na wykopie nie wyłanialiśmy, ale jeżeli udaje się wykopkom prostować januszy to z duchami tez nie będzie problemu.
  • Odpowiedz
jest organizacja która daje 1000000 dolarów za udowodnienie zjawisk paranormalnych. Działajcie, będziecie bogaci i pewnie sławni

chociaż jest organizacja, która chce za to zapłacić grube pieniądze.

zadzwoń do organizacji dającej 1mln $ za udowodnienie zjawisk paranormalnych.


@Voraz: @Wuxian: @dlugi87:
Nie, nie ma organizacji płacącej za udowodnienie zjawisk paranormalnych. Jest James Randi, który daje milion dolarów za udowodnienie swoich nadprzyrodzonych mocy w warunkach laboratoryjnych. Jest też
  • Odpowiedz