Wpis z mikrobloga

Spotkał sie ktos z Was z obecnościa duchow w mieszkaniu? Mam sasiadke z 4 dzieci. Wczoraj wybiegła z krzykiem z domu. Dostala mieszkanie po zmarlej w nim pani.

Pare lat temu jej syn zaczal krzyczec "Mamo ona tu jest, ona tu chodzi. " potem jakis czas spokoj. A wczoraj jej corka ro samo "mamo ona tu jest, ona tutaj chodzi." Dodam ze dzieci widza jakas postac kobiety i dzieje sie to tylko w jednym i tym samym pokoju. Wczoraj jak tam poszlam zaniesc jej troche mąkii przy rozmowie z nią nagle z sufitu spadla taka kuleczka jak sie do kwiatkow daje (taka zelowa) i zaczela sie odbijac po podlodze. Bylysmy same w domu i nokt nie mogl jej rzucic a ona nawet takich w domu nie posiada.

I dodam do tego ze pies tam przeraźliwie wyje i szczeka

Co to moze byc?

Wzywac egzorcyste czy kogo?

#bielskobiala #duchy #egzorcysta
  • 447
@Wiesmin: A skąd mam wiedzieć? Przecież tam nie byłem, a piszę jako gość z branży - łączniki to nie są złośliwe chochliki, które działają tak żeby ludzi straszyć. Albo działa, albo nie, proste.
@Rimfire: OLA BOGA! KTOS KA CZELNOSC NIE WIERZYĆ W DUCHY!!!! HUR DUR! ZAMKNIJ MORDĘ!!

Ty uważasz, że są, inni że nie i tyle w temacie

A to, że większość ludzi jest tak ograniczonych i nie wie co to świadomy sen (nie mówię o tobie) to potem przytacza to do duchów czy innych zjawisk paranormalnych......
@NightChanges: jeśli w Bielsku i jest to jeden z bloków w centrum to tak spotkałem się z tym, wiem o tym z opowieści ale była to postać ubrana w garniak i kapelusz. Pojawiał się zawsze przed przyjściem jakiś gości niezapowiedzianych temu mama nazwała go GOSTEK, nie robił nic tylko stał a my się bawiliśmy. Brzmi to durnie ale autentyk, kilka osób z mojej rodziny go jeszcze widziało ale niestety potem zmieniliśmy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NightChanges: Choć jestem osobą niewierząca to sam przeżyłem sytuację paranormalną i po jakimś czasie moja dziewczyna w starym wynajmowanym pokoju. Dyszenie męskiego głosu bez wciągania powietrza. Ja myślałem że mam urojenia, ale jak parę miesięcy później niezależnie dziewczyna powiedziała to samo, to szybko się przeprowadziliśmy. Podobno pod oknem rozstrzelano kilku Polaków w czasie 2 wojny. Kupuj kamery, czujniki i mikrofony. Zgłoś się do organizacj, która płaci za udowodnienie. Zrób odpowiednie echo