Wpis z mikrobloga

Spotkał sie ktos z Was z obecnościa duchow w mieszkaniu? Mam sasiadke z 4 dzieci. Wczoraj wybiegła z krzykiem z domu. Dostala mieszkanie po zmarlej w nim pani.

Pare lat temu jej syn zaczal krzyczec "Mamo ona tu jest, ona tu chodzi. " potem jakis czas spokoj. A wczoraj jej corka ro samo "mamo ona tu jest, ona tutaj chodzi." Dodam ze dzieci widza jakas postac kobiety i dzieje sie to tylko w jednym i tym samym pokoju. Wczoraj jak tam poszlam zaniesc jej troche mąkii przy rozmowie z nią nagle z sufitu spadla taka kuleczka jak sie do kwiatkow daje (taka zelowa) i zaczela sie odbijac po podlodze. Bylysmy same w domu i nokt nie mogl jej rzucic a ona nawet takich w domu nie posiada.

I dodam do tego ze pies tam przeraźliwie wyje i szczeka

Co to moze byc?

Wzywac egzorcyste czy kogo?

#bielskobiala #duchy #egzorcysta
  • 447
@NightChanges: Pewnie mamuśka to jakaś 30 letnia Karyna, z brzuchem i farbowanymi blond włosami i zachrypniętym głosem od alkoholu. Takie to uwielbiają sobie coś wkręcać, pewnie jeszcze drze mordę do tych dzieci, że mieszkanie jest po zmarłej no i że ona kiedyś od kogoś z rodziny słyszała, że babci siostry męża ciocia to widziała ducha i jej same talerze w kuchni spadały. Matka mojej różowej identycznie, 40 letnia kobieta, normalna, ale
@CytrynowySorbet: słyszałem pukanie w drzwi na własne uszy, podobnie jak 9 innych osób obecnych na wigilii, babcia otworzyła gankowe drzwi a tam pusto, śladów na śniegu tez nie było, jedyne logiczne wytłumaczenie to że osoba która tam była i pukała do drzwi, rozpłynęła się w powietrzu, albo babcia ma w ganku wejscie do komory jak w piramidzie, o którym nie wie.
@NightChanges: mój kolega mieszkał prawie 30lat w nawiedzonym domu. U niego pomogły jakieś działania egzorcystów Częstochowy, wszystkie działania księży z parafii były krótkotrwałe. Oczywiście opisuję jego słowa i nie mi oceniać prawdziwość tych zdarzeń chodź filmik na telefonie który mi pokazał daje do myslenia.
@NightChanges: a tak serio to kamera to dobry pomysł, bo:
- albo coś się zadzieje, zostanie nagrane i w końcu świat potraktuje to poważnie,
- albo nic się nie będzie działo, więc zostawiając kamerę włączoną codziennie będzie można wieść spokojne życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rimfire: Zdecydowana większośc tych nagrań jest albo fejkami, albo tak słabej jakości, że równie dobrze mogła na nich przejść się grupa ludzi ubranych na szaro/czarno i nie byłoby ich na nim widać. Mi chodzi o naukowe podejście do sprawy - nagranie w dobrej jakości, najlepiej w kilku różnych sposobach - np. termowizja, dźwięk, sporządzenie notatek, sprawdzenie możliwych powodów dźwięków/przywidzeń, sprawdzenie temperatury w danych miejscach i jej wachania w momencie wystąpienia zjawiska