Wpis z mikrobloga

O taką tolerancję walczycie? Nie żałuję nawet minuty, że byłem tam i pokazałem sprzeciw wobec tej homopropagandzie, lgbt całemu. Wy nie szanujecie nikogo a oczekujecie sami szacunku. Oczywiście potępiam ludzi którzy poszli tam, żeby wszczac burdy. Bo widziałem sporo normalnych ludzi w różnym wieku, różnego pokroju. Sam zostałem nazwany faszysta za to że miałem na sobie koszulkę z barwami polski. Z wami się nie dyskutuje, jesteście opłaconymi szumowinami które sieją tylko zament w tym kraju. Jestem dumny, że tam byłem i miło jest słyszeć od kobiety w wieku mojej mamy, że popiera nas i szanuję ludzi młodych którzy przeciwstawiaja się tej propagandzie dewiacji i zboczen. Osobiście nic nie mam do gejów i lesbijek, dopóki nic mi nie jest narzucane. Robta co chceta ale nie życzę sobie propagowania tego na ulicach mego miasta.

#bialystok #lgbt #marszrownosci #homoseksualizm #polska #polityka
Pobierz P.....y - O taką tolerancję walczycie? Nie żałuję nawet minuty, że byłem tam i pokaza...
źródło: comment_woWSjY7bKTO85md3qstciXdmCXKe59og.jpg
  • 103
@Podlasianin_bozy: Ten wpis pokazuje twoją inteligencje. Masz kolegów, którzy biją niewinne dziewczyny lub w kilku jedną osobę - i jeszcze tym się chwalisz.

Ja nie życzę sobie, żeby ludzie tacy jak ty nazywali się patriotami, nosili koszulki z "Armią Boga" czy symbolami bohaterów z Powstania Warszawskiego. Ci ostatni chociaż walczyli o coś konkretnego, nie walczyli o Polskę tylko dla białych i katolików a o kraj, który tak jak kiedyś był ostoją
@smyl: No tu jest znacznie więcej niż ślub. Sorry ale, mimo że jestem za małżeństwami i adopcją dla homo to takie posty powodują u mnie obrzydzenie co do ruchu. Takie zjeby powinny być tępione tak samo jak bandyterka po prawej stronie.
Oczywiście potępiam ludzi którzy poszli tam, żeby wszczac burdy


@Podlasianin_bozy: a tak z ciekawości: jak zademonstrowałeś brak poparcia dla kopania ludzi na ulicach? Powstrzymywałeś swoich współdemonstratorów? Powiedziałeś coś? Wyszedłeś z marszu, gdy tylko zaczęły się agresywne okrzyki? Czy może jednak patrzyłeś, jak ludziom dzieje się krzywda i krzyczałeś w tym czasie do bitych "#!$%@?ć" i "#!$%@?ć pedałów" #!$%@?ąc przy tym fakami, bo tak było wygodniej, a teraz jest wygodniej napisać, że
@Micho_master: To nie takie proste. Homopropaganda jest teraz wymierzona w dzieci i młodzież z jeszcze nie rozwiniętą sferą seksualności. Widać to w ostatnich czasach szczególnie w przypadku dziewczyn, gdzie ostatnio plagą stało się mącenie w głowie przez stare, nie radzące sobie z życiem lesbijki młodym dziewczynom i wciąganie ich w tę całą patologię. Z czasem dziwnym trafem znajdują sobie chłopaków i okazuje się, że wcale nie są lesbijkami tylko zostały zmanipulowane
@smyl: i co dlatego że te dwie osoby chcą wziąść ślub mamy pozwolić na "chrześcijański upadek Europy"? Puknij się w głowę. Nigdy prze nigdy w Polsce żadna mniejszość nie będzie wchodzić na głowę większości. Zrozum to
@Podlasianin_bozy: Ale tak serio to jeżeli uważasz się za jednego z tych normalnych w różnym wieku to naprawdę szczerze prosiłbym Cię, żebyś przemyślał swoją postawę i ewentualnie porozmawiał z bliskimi. Nie mam nic do tego, że robicie kontrmanifestacje, ale trzeba też zrozumieć, że kiedy w środku dnia napada się na czternastolatków w Waszym mieście to może jednak LGBT nie jest Waszym największym zmartwieniem. Gdyby u mnie we Wrocławiu przy okazji marszu