Wpis z mikrobloga

O taką tolerancję walczycie? Nie żałuję nawet minuty, że byłem tam i pokazałem sprzeciw wobec tej homopropagandzie, lgbt całemu. Wy nie szanujecie nikogo a oczekujecie sami szacunku. Oczywiście potępiam ludzi którzy poszli tam, żeby wszczac burdy. Bo widziałem sporo normalnych ludzi w różnym wieku, różnego pokroju. Sam zostałem nazwany faszysta za to że miałem na sobie koszulkę z barwami polski. Z wami się nie dyskutuje, jesteście opłaconymi szumowinami które sieją tylko zament w tym kraju. Jestem dumny, że tam byłem i miło jest słyszeć od kobiety w wieku mojej mamy, że popiera nas i szanuję ludzi młodych którzy przeciwstawiaja się tej propagandzie dewiacji i zboczen. Osobiście nic nie mam do gejów i lesbijek, dopóki nic mi nie jest narzucane. Robta co chceta ale nie życzę sobie propagowania tego na ulicach mego miasta.

#bialystok #lgbt #marszrownosci #homoseksualizm #polska #polityka
Pobierz P.....y - O taką tolerancję walczycie? Nie żałuję nawet minuty, że byłem tam i pokaza...
źródło: comment_woWSjY7bKTO85md3qstciXdmCXKe59og.jpg
  • 103
Nigdy prze nigdy w Polsce żadna mniejszość nie będzie wchodzić na głowę większości.


@skizo: już pomijając kontekst, to to zdanie jest śmiesznie głupie. Wystarczą przecież głosy 20% Polaków, by mieć samodzielną większość w sejmie.

Rozumiem, że jakiś mężczyzna chce wziąć z Tobą ślub i w dniu legalizacji równości małżeńskiej nic już go nie powstrzyma? Jeśli jesteś ofiarą szantażu, to reaguj już teraz. Nie bardzo wiem, w jaki inny sposób ktoś Ci
@Mizofonik: tak narzuca. Czy z powodu swojej orientacji wychodzę na ulicę? Np. Lubię się masturbowac a wsrod społeczeństwa jest to wysmiewane tzn ze mam wyjść na ulicę z tego powodu. Sami zorganizowali marsz to niech sami się ochraniaja. A nie z moich podatków zwołana jest policja z całego kraju.
@skizo: Przepraszam, ale na co mam się oburzać? Jak ktoś szydził z mszy i matki boskiej na paradach to pisałem, że jest to głupie i niepotrzebne, bo jest wymierzone w ludzi, ale jako ateista nie będę płakał, że ktoś nie chce chrześcijańskiej/muzułmańskiej/buddyjskiej Europy. Już pomijam, że w kontekście tego marszu ciężko mi płakać nad chrześcijanami, kiedy Armia Boga szturmuje ulice. Skoro o paradzie równości można generalizować, bo pojawi się jakiś typ
@smyl #!$%@? jak wy chcecie prowadzić jakąś wojnę z chrześcijaństwem i nawet tego nie zanegujesz to o czym mówimy? Jak krowie na rowie wrzuciłem fote pierwszej lepszej uczestniczki marszu równości która pisze o jakiś bastionach i upadku chrześcijańskiej Europy. To kto tu jakaś wojnę prowadzi?
@Podlasianin_bozy Serio? Porównujesz masturbację do miłości do innego człowieka? Homoseksualizm to nie tylko seks z osobami tej samej płci. To też spędzanie z tą osobą miło i bezpiecznie czasu, to wychodzenie na spacery, jedzenie wspólnych obiadów w restauracjach, to uczucie. A ze swoim przyrodzeniem jedyny miły czas jaki można spędzić to wiadomo co. No i wciąż nie napisałeś co ci oni narzucają mimo mojej prośby, tylko zmieniłeś temat. Może kiedyś się dowiem.