Wpis z mikrobloga

O taką tolerancję walczycie? Nie żałuję nawet minuty, że byłem tam i pokazałem sprzeciw wobec tej homopropagandzie, lgbt całemu. Wy nie szanujecie nikogo a oczekujecie sami szacunku. Oczywiście potępiam ludzi którzy poszli tam, żeby wszczac burdy. Bo widziałem sporo normalnych ludzi w różnym wieku, różnego pokroju. Sam zostałem nazwany faszysta za to że miałem na sobie koszulkę z barwami polski. Z wami się nie dyskutuje, jesteście opłaconymi szumowinami które sieją tylko zament w tym kraju. Jestem dumny, że tam byłem i miło jest słyszeć od kobiety w wieku mojej mamy, że popiera nas i szanuję ludzi młodych którzy przeciwstawiaja się tej propagandzie dewiacji i zboczen. Osobiście nic nie mam do gejów i lesbijek, dopóki nic mi nie jest narzucane. Robta co chceta ale nie życzę sobie propagowania tego na ulicach mego miasta.

#bialystok #lgbt #marszrownosci #homoseksualizm #polska #polityka
Pobierz P.....y - O taką tolerancję walczycie? Nie żałuję nawet minuty, że byłem tam i pokaza...
źródło: comment_woWSjY7bKTO85md3qstciXdmCXKe59og.jpg
  • 103
@Podlasianin_bozy:

Ja #!$%@? ludzie. Na prawdę chcecie się dzielić na My i Wy? Z jednej i z drugiej strony barykady jest patologia. Każda skrajność rodzi patologie, ale czemu koniecznie musice się szufladkować i koniecznie identyfikować z którąś ze skrajności?

Nie lepiej by było żyć w kraju, w którym można być jednocześnie gejem i patriotą?
@Podlasianin_bozy: podkreślasz opinie jednej prywatnej osoby i przypisujesz całej grupie - w myśl tej logiki tak samo Ciebie można nazwać faszystą, który po marszu napadał bezbronne osoby.

A jak Cię tak razi widok gejów w tv i necie, to albo, źle dobierasz treści, albo jednak przeszkadzają oni Ci przeszkadzają bardziej nisz piszesz
@Thunderbird88: dokladnie. @gtk90: nie wyszło z najezdzcami że wschodu, to teraz będzie walokowany temat lgbt, a młodych będą karmić ta papka w mediach i internecie. Już młodzi maja gowno zamiast mózgu.
Tzn ze jestes za tym aby w szkołach była lekcja wychowania do życia w rodzinie a tam przyjdzie pederasta pomalowany i będzie moje dziecko uczył o masurbacja i jak się zadowolić można samemu. Ze bycie gejem jest teraz fajne?
@Podlasianin_bozy: jestem za tym, żeby w szkole uczyli, że miłość dwóch chłopaków albo dwóch dziewczyn(również fizyczna) to nic złego i żaden powód do wstydu. I można sypiać z kim się chce, jeżeli druga osoba się zgadza, ale trzeba mieć świadomość ryzyka jakie się wiąże z rozwiązłością seksualną. Każdy człowiek powinien samodzielnie znaleźć swoją drogę do szczęścia i miłości. To co Ty opisałeś to jest jakaś groteska do zastraszania ludzi, którzy widzą
@Podlasianin_bozy:

Masz tutaj swoje "normalne" rodziny:
https://twitter.com/strajkeu/status/1152646884391079937
https://streamable.com/5s2w4

A tutaj całą resztę: https://twitter.com/i/status/1153026943736000512

Jeżeli chcecie wycierać sobie mordę Bogiem, to lepiej przemyślcie, czy jest to wasz chrześcijański Bóg, czy może jednak już jakiś inny, na pewno nie nowotestamentowy. Na ostatnim filmie widać praktycznie tylko histerycznych, niewyedukowanych, zaściankowych i mało inteligentnych hipokrytów. Nie pozdrawiam.
Nie żałuję nawet minuty, że byłem tam i pokazałem sprzeciw wobec tej homopropagandzie, lgbt całemu. Wy nie szanujecie nikogo a oczekujecie sami szacunku.


@Podlasianin_bozy: Byłeś tam. Stałeś ramię w ramię z tymi śmieciami. Jesteś z tego dumny. Mało tego. Chwalisz się tym w internecie. Oczekujesz, że anonimowi, względnie normalni ludzie w internecie poklepią Cię po ramieniu, oglądając te wszystkie relacje?
@Podlasianin_bozy: Nie byłem, bo nie interesują mnie ani parady LGBT ani te śmieszne (albo bardziej smutne) kontrmanifestacje. Ale tak, widziałem z kim stałeś. Mój 3 zalinkowany film. Obok tego starszego mężczyzny, będącego dumny jak dziecko z żartu z pedała rowerowego, albo obok tego idioty krzyczącego do reportera "a co #!$%@?, jak pedał zgwałci ci dziecko". Właśnie z nimi. Nie były to pojedyncze jednostki, a cała rzesza ludzi.