Wpis z mikrobloga

O taką tolerancję walczycie? Nie żałuję nawet minuty, że byłem tam i pokazałem sprzeciw wobec tej homopropagandzie, lgbt całemu. Wy nie szanujecie nikogo a oczekujecie sami szacunku. Oczywiście potępiam ludzi którzy poszli tam, żeby wszczac burdy. Bo widziałem sporo normalnych ludzi w różnym wieku, różnego pokroju. Sam zostałem nazwany faszysta za to że miałem na sobie koszulkę z barwami polski. Z wami się nie dyskutuje, jesteście opłaconymi szumowinami które sieją tylko zament w tym kraju. Jestem dumny, że tam byłem i miło jest słyszeć od kobiety w wieku mojej mamy, że popiera nas i szanuję ludzi młodych którzy przeciwstawiaja się tej propagandzie dewiacji i zboczen. Osobiście nic nie mam do gejów i lesbijek, dopóki nic mi nie jest narzucane. Robta co chceta ale nie życzę sobie propagowania tego na ulicach mego miasta.

#bialystok #lgbt #marszrownosci #homoseksualizm #polska #polityka
Pobierz P.....y - O taką tolerancję walczycie? Nie żałuję nawet minuty, że byłem tam i pokaza...
źródło: comment_woWSjY7bKTO85md3qstciXdmCXKe59og.jpg
  • 103
@DaeronTargaryen: i tak na koniec skoro wisi ci jaka będzie Europa czy chrześcijańska czy buddyjska czy nie daj Boże islamska to nie zdziw się reakcji zdecydowanej większości ludzi w Polsce... Skoro ty masz wywalone, my mamy wywalone na twoje lgbt
@smyl: nie, nie potrzebuje. Ale tak słabo wychodzisz jako człowiek po prostu. Bo ja jak widzę coś złego to od razu to mówię pisze. Tak było właśnie np w przypadku Białegostoku. A tutaj nawet pod tym wpisem nikt nie zwrócił uwagi że to może być źle odebrane a co dopiero negowac..
@Podlasianin_bozy: KOLEŻANKA MAMY CIĘ POCHWALIŁA xDDD no to jak Grażynki z Podlasia są po Twojej stronie to jakim cudem możesz się mylić i może czas zrewidować swoje poglądy i nie utrudniać życia innym ponieważ się kochają? Nie przeszkadza Ci stanie po stronie kibolstwa, patologii i ludzi agresywnych? To są te super wartości? Wolisz, żeby Twoje dziecko wychowywało się w mieście gdzie para ludzi bez obawy może iść trzymając się za rękę
dlatego wychodzą na ulice manifestować swoje seksualne preferencje? xD


@TwojStaryToKorniszon: dlaczego dla prawackich troglodytów związek to tylko ruchanie? O niczym innym nie gadacie tylko do znudzenia o tym słynnym ruchaniu w dupę (nie wiem czy tego chcecie czy się boicie, ale Was to jakoś najbardziej fascynuje) - a związek to też wyjście do knajpy, wyjście na koncert, przepisanie majątku na osobę, którą się kocha bez płacenia od tego podatku, wspólne rozliczanie
@skizo: Tylko, że ja nie pisałem nigdzie, że chcę walczyć z chrześcijańską Europą albo w ogóle z Chrześcijanami. Chrześcijanie nie budzą we mnie żadnych negatywnych emocji. Po prostu w momencie, kiedy mamy agresywną chrześcijańską kontrmanifestację nie mam wrażenia, że chrześcijaństwo jest zagrożone głupim postem na Facebooku. Z tym, że tak jak wyżej napisałem: gdyby u mnie we Wrocławiu podczas marszu ONRu ktoś polował w grupach na jego nastoletnich uczestników i uczestniczki
@Podlasianin_bozy: dobra dobra, nie lubisz a stoisz razem z tymi samymi ludźmi. To może jednak wypadałoby nie iśc razem z nimi i nie dawać im poczucia akceptacji, tak żeby widzieli, że społeczeństwo ich nie popiera? NIEEEEEEE to za dużo dla podlasiaka xD

P.S.upomniałeś choć jednego troglodytę jak rzucał kamieniem albo obrażał innych? Nie? To znaczy, że ich popierasz i szedłeś z nimi a teraz próbujesz wybielić sumienie na wypoku. Jesteś jak
o tym właśnie pisałem wy wrzucacie wszystkich do jednego worka z faszyzmem, naziolami. Nawet już nie odpowiadam na to bo to nie ma najmniejszego sensu. Miłego dnia


@Podlasianin_bozy: Nie byłem tam po żadnej ze stron, nie nazwałem cie faszystą, naziolem a jedynie mało inteligentnym człowiekiem. A to co innego jednak :)

Generalnie nie wypowiadam się w tego typu tematach, ale czasem widząc obrazki jakie miały miejsce, wyłapywanie poszczególnych osób i bicie