Wpis z mikrobloga

Jeżeli kobieta nie dała Ci swojego najlepszego okresu w życiu (młodości) tylko szlała i teraz szuka grzecznego jelenia (przedstawiciela facetów których w młodości miała w dupie), to nie masz żadnego powodu by być z nią na starość.

#przegryw #feels #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #milosc #mlodosc #takaprawda #oswiadczenie #niepopularnaopinia
Pobierz M.....9 - Jeżeli kobieta nie dała Ci swojego najlepszego okresu w życiu (młodości) ty...
źródło: comment_7N6jJl2IsGT9FNGt2MClPmMf5wdp4OCj.jpg
  • 191
@Yukio_Mishima: na upartego za hajs (tylko już trochę więcej niż 3 paki) idzie znaleźć niezawodową divę, tylko jakąś studenciarę czy małolatę co da bez gumy.

seks z #!$%@?ą a seks z kimś kto chce cie uszczęśliwić


@Yukio_Mishima: imho zależy od stawki - te po 2 czy 3 paki mogą na #!$%@? robić, chociaż nie zawsze, ja trafiłem na naprawdę konkretne nieraz, ale ogółem im więcej płacone, tym ona będzie starać
na upartego za hajs (tylko już trochę więcej niż 3 paki) idzie znaleźć niezawodową divę, tylko jakąś studenciarę czy małolatę co da bez gumy.


@TestoDepot: O, a czy to nie ty mi próbowałeś tłumaczyć że dziwki są czystsze niż zwykłe kobiety, stulejarzu? A teraz mi opowiadasz o hakach na to żeby ruchać świeże #!$%@? bez gumy? xD Tyle warte te wasze wysrywy o higienicznych dziwkach i o tym jak was choroby
stulejarzu


@Yukio_Mishima: grzeczniej, jak tam problemy z bańką, przestałeś już byc #!$%@?ęty? Leki odstawione?

Tyle warte te wasze wysrywy o higienicznych dziwkach i o tym jak was choroby nie biorą.


@Yukio_Mishima: sugerowanie, że akurat koniecznie u dziwki musisz się czymś zarazić. Możesz się zarazić wszędzie.

Nikt się nie będzie tak starał jak kobieta której nie płacisz, a i tak chce być Twoją najlepszą w łóżku.


@Yukio_Mishima: chyba zapominasz jak