Wpis z mikrobloga

Jeżeli kobieta nie dała Ci swojego najlepszego okresu w życiu (młodości) tylko szlała i teraz szuka grzecznego jelenia (przedstawiciela facetów których w młodości miała w dupie), to nie masz żadnego powodu by być z nią na starość.

#przegryw #feels #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #milosc #mlodosc #takaprawda #oswiadczenie #niepopularnaopinia
Pobierz M.....9 - Jeżeli kobieta nie dała Ci swojego najlepszego okresu w życiu (młodości) ty...
źródło: comment_7N6jJl2IsGT9FNGt2MClPmMf5wdp4OCj.jpg
  • 191
@Patrycja1994:
Kto Ci takie bzdury powiedział że mamy wysokie wymagania?
A czym według ciebie są duże wymagania? A ile jest wart ten wygląd dziewczyn? Jeśli dziewczyna jest 10/10 to ile jej z tego zostanie gdy będzie miała 30 lat?
Wygląd dziewczyn szybko przemija dlatego gdy mają +25 lat to nagle wymagania im mocno zaczynają spadać
@Patrycja1994:
Nieśmiałość,brak pewności siebie, brak empatii, brak umiejętności odczytywania intencji, brak umiejętności czytania z mimiki, brak umiejętności gadania na zwykłe tematy, bycie sztywnym, brak umiejętności poznawania ludzi i pracy w grupie i można długo wymieniać.

To jest nieuleczalne. Geny i po części wychowanie

Miałem jednego w klasie który miał aspergera i chodził na terapie od podstawówki. Nic mu to nie dało. Dalej jest samotny
@Patrycja1994:
Nie wyklucza się ale nawet taka kobieta przecież ma duży wybór i może znaleźć normalnego faceta.
Takich kobiet jest bardzo mało. Jeszcze trudniej będzie znaleźć taką która dla mnie będzie atrakcyjna.
Była jedna taka którą widywałem w tramwaju i busie przez dwa lata jak do szkoły jeździłem. Generalnie ciągle dziwnym trafem obok siebie siedzieliśmy i często się gapilismy sobie w oczy.
A taka fajna była że nic tylko złapać i