Wpis z mikrobloga

Jeżeli kobieta nie dała Ci swojego najlepszego okresu w życiu (młodości) tylko szlała i teraz szuka grzecznego jelenia (przedstawiciela facetów których w młodości miała w dupie), to nie masz żadnego powodu by być z nią na starość.

#przegryw #feels #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #milosc #mlodosc #takaprawda #oswiadczenie #niepopularnaopinia
M.....9 - Jeżeli kobieta nie dała Ci swojego najlepszego okresu w życiu (młodości) ty...

źródło: comment_7N6jJl2IsGT9FNGt2MClPmMf5wdp4OCj.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny:
No tylko te 80%
Wszystkie łaski chcą dynamicznego, zabawnego pewnego siebie, wygadanego, budzącego emocje chada/Oskara. Pasje to wymówka.
Ja jako osoba autystyczna nie mam szans dlatego nigdy nie miałem kolegów i koleżanek
  • Odpowiedz
@ukaszeq: no to nie bądź, ale ewidentnie masz z tym problem. To nie jest tak, że Ty z tego rezygnujesz, ale bardziej #!$%@? się, że tego nie masz

@Muodyhuopiec1919: Mówiąc krótko, to nie jest prawda. Ale jest o wiele łatwiej jak jesteś zdrowy psychicznie, to fakt. Mimo wszystko, tak bardzo różni ludzie znajdują dla siebie parę, że to raczej nie jest niemożliwe by z autyzmem kogoś poznać.
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: koluniu, życie do suka, nie wiesz jak się potoczy, a młode laski, często mają #!$%@? w głowie, a te po 2000 roku szczególnie, chyba że chodzi ci głównie o to żeby je zaliczyć bo sa dziewicami, a jak chcesz kogoś normalnego to szukaj minimum 24 lat w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czyli co gdyby Ciebie dupy w mlodosci olewaly ale majac magiczne 30 by nagle Cie chcialy to bys nie mial z tym problemu? Beciak z Ciebie, nie masz szacunku do wlasnej osoby.


@ukaszeq: Czyli nie dopuszczasz do siebie takiej myśli, że do 30stki mógłbyś tyle osiągnąć pod względem rozwoju osobistego, że zwyczajnie staje się możliwe, że jesteś dla kogoś atrakcyjny? xD

Pominę już fakt, że nikt ci nie każe wiązać się
  • Odpowiedz
@ukaszeq: A czemu miałbym o to dawać #!$%@?? Po to by tracić energię na jojczenie w internecie, kultywować obsesję na punkcie relacji damsko-męskich, efektywnie po prostu wypruwać sobie flaki i być nieszczęśliwym człowiekiem? To jest dopiero bycie beciakiem.

@Muodyhuopiec1919: Ale nie jesteś sam w tym nudziarstwie :P. Ja jestem rocznik '89 i przez całe życie uważałem, że nie ma dla mnie miejsca "w przestrzeni publicznej" jak jestem nerdem i lubię
  • Odpowiedz
@Yukio_Mishima: nawet jesli to czemu mialbym przygarnac I oddac serce dupie 25-30 letniej ktora w mlodosci mna gardzila I skakala po #!$%@? innych a gdy ja majac 30 I np dobra prace mialbym o tym zapomniec I ja przygarnac dopiero wtedy gdy chady juz jej nie chca I widzi we mnie tylko betabankomat?
  • Odpowiedz
nawet jesli to czemu mialbym przygarnac I oddac serce dupie 25-30 letniej ktora w mlodosci mna gardzila I skakala po #!$%@? innych a gdy ja majac 30 I np dobra prace mialbym o tym zapomniec I ja przygarnac dopiero wtedy gdy chady juz jej nie chca I widzi we mnie tylko betabankomat?


@ukaszeq: Ziomek, ile ty spotkałeś kobiet które miały okazję tobą gardzić? Ze 100? A ile jest kobiet na świecie?
  • Odpowiedz
@Yukio_Mishima: od tamtego roku 10-15 15-17 latek z rzedu mnie olalo, potraktowalo jak gowno, jak mam w tej sytuacji nimi nie gardzic? I nie nie jestem ulanym smierdzacym pryszczatym nerdem, mam 190 wzrostu, pedzel na glowie, wyglad typowo normicki a nastolatki mnie traktuja jak smiecia z ktorym nawet nie warto sie spotkac
  • Odpowiedz
@ukaszeq: to tylko wskazuje, że szukasz bardziej worka na spermę niż dziewczyny (bo 15-17 latki kobietą nazwać nie można XD), nie dziw się, że jestes traktowany równie przedmiotowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dave_OL: ale wiesz, że nawet gdyby on szukał związku na poważnie, to raczej byłby tak samo potraktowany przez nie przy próbie umówienia się? Przecież dopóki się z nim nie spotkają, to nie mają pojęcia czego on szuka i jak je będzie traktował (a jeśli umie dobrze grać, to się nie dowiedzą nawet wtedy ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
  • Odpowiedz