Wpis z mikrobloga

Jeżeli kobieta nie dała Ci swojego najlepszego okresu w życiu (młodości) tylko szlała i teraz szuka grzecznego jelenia (przedstawiciela facetów których w młodości miała w dupie), to nie masz żadnego powodu by być z nią na starość.

#przegryw #feels #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #milosc #mlodosc #takaprawda #oswiadczenie #niepopularnaopinia
Pobierz M.....9 - Jeżeli kobieta nie dała Ci swojego najlepszego okresu w życiu (młodości) ty...
źródło: comment_7N6jJl2IsGT9FNGt2MClPmMf5wdp4OCj.jpg
  • 191
@standardToaster:

Bo kobieta (ani żaden człowiek, ale tutaj jest mowa o kobiecie) nie musi nic nikomu dawać. Może dzielić z kimś swoje najlepsze, i nie tylko najlepsze, lata, ale nie dawać.Jeśli komuś (od)dajesz swój najlepszy okres w życiu to jesteś frajerem/frajerką, bo powinieneś/powinnaś stawiać siebie na pierwszym miejscu, a nie (od)dawać komuś swoje życie.


Pięknie napisane
@Muodyhuopiec1919: ch*j ci do tego, jak ktoś sobie układa życie, kogo kocha, z kim chce spędzać czas w młodości, w okresie dojrzałości, czy na starość. Z takim roszczeniowym podejściem (aż się prosi o słowo "pogarda", która masz w stosunku do kobiet!) jedyny kontakt z płcią przeciwna jaki będziesz miał, to powiadomienia na wykopie. Przestań się w końcu uzalać nad sobą (tak, wiem to bardzo wygodne :] ) i zamiast marnować czas
@RoastieRoast: Bezpośredni kontakt z klientami z tego co się dowiedziałem. Kilku z nich reklamuje się w TV. Maglowałem ją o to co konkretnie jest wymagane na jej stanowisku to wiła się jak piskorz i unikała odpowiedzi. Czyli jak zwykle; trochę szczęścia i znajomości. Po przeszkoleniu to i małpa mogła by to robić.