Wpis z mikrobloga

Obiady i wyżywienie za 2600? To co ten gówniak #!$%@??
Przecież każdy wie, że jeżeli chodzi o jedzenie to Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole
@Strzelec_Kurpiowski: czyli jak rodzić kupuje sobie samochód za 100 tysięcy, to dziecku też powinien coś za tyle kupić, żeby żyło na takim samym poziomie co rodzić, czy nie?

Uwielbiam jak wykopki wykazują takie sebixowe rozumienie rzeczywistości. Chociaż i tak dobrze, że nie rzuciłeś czegoś w stylu: ,,a jeżeli ojciec rucha drogie prostytutki to swoim synom też to powinien zapewnić??? hehehe".

Nie chodzi dosłownie o taki sam poziom życia (bo wiadomo, że
Nie chodzi dosłownie o taki sam poziom życia (bo wiadomo, że dorosły ma zazwyczaj większe potrzeby niż dziecko) tylko o to, że osoba dobrze zarabiająca powinna zapewnić dziecku wyższy standard życia niż Seba magazynier swojemu Brajankowi.


@falden: na to wystarczy 2 tysiące zł miesięcznie na dziecko, a nie 20 tysięcy.

A mój przykład jest dobry, bo gdyby się trzymać tej logiki, że dzieci mają mieć poziom życia rodziców, to dzieci najbogatszych