Wpis z mikrobloga

@marianoitaliano: Dać dupy komuś sławnemu i popularnemu to teraz zaradność??? XDDD

Ja #!$%@?, czasem straam się zrozumieć te żale pt. "loszki to #!$%@?" i ta sytuacja właśnie jest jedną z takich.

Wyżywienie dla małolata 2k zł miesięcznie? To co on je obiad śniadanie i kolacje w Sphinxie? Młodociany kulturysta na masie??? Śmieszna też jest rubryka sprzęt sportowy, komputer chociaż nie tylko bo ciężko jest mi sobie wyobrazić żeby młody jeździł co
Powinni łożyć ten sam procent z zarobków, kwotowo nie ma to żadnego sensu. A myślę, że akurat była żona Boruca dokłada te pół procenta zarobków od siebie ;)


@pianinka: czemu ten sam procent?

Według tej logiki w ogóle najlepiej zrobić dziecko jakiejś upośledzonej karynie na zasiłku, która sama dochodu ma 700 zł, to i alimentów nie trzeba będzie płacić, bo ona nigdy nie da rady po równo się z nami złożyć?
@rafxyz44: #!$%@? mać widzisz i nie grzmisz, przecież podmiotem zarządzającym tą kasą byłaby niejaka matulka z kryminalną przeszłością xD. Pomyślmy biznes jest się zwinął, w legalnej pracy zarobi dużo mniej, to traktuje guwniaka jako żyłę złota. Jestem pewien, że ta kobieta ma w planach raczej stworzenie sobie bezpiecznej sytuacji finansowej, żeby nie iść do pracy, tylko żyć z alimentów "na syna".
@Strzelec_Kurpiowski:w jaki sposób dzieje się krzywda temu dziecku, gdyby dostawało alimenty w wysokości mediany polskich zarobków? O jakiej szkodzie tu w ogóle piszesz?
To już lepiej byłoby dać mu te dwa tysiące, a resztę przeznaczyć na te dzieci, które nawet na nowe buty nie mają, niż żeby jedenastolatek miał na siebie 20 czy nawet 10 tysięcy.

Co ty ciągle z tymi 20 tysiącami? Chyba żadne dziecko w Polsce tyle nie
No w zasadzie matka powinna mniej w tej sytuacji biorąc pod uwagę, że ojciec nie wykazuje chęci kontaktu z dzieckiem i 100% opieki nad nim jest na jej głowie.


@pianinka: czyli zamiast 20 tysięcy, 19 tysięcy.

To trzeba było zrobić jak Ronaldo ¯_(ツ)_/¯ Takie decyzje podjął w życiu i teraz ponosi ich konsekwencje,


Oczywiście, tak jak kobieta która wybrała przemocowca niech ponosi tego konsekwencje. Nie ośmieszaj się.

tj. zapewnienie SWOJEMU dziecku
Co ty ciągle z tymi 20 tysiącami? Chyba żadne dziecko w Polsce tyle nie dostaje.


@falden: pisałem też o dziesięciu tysiącach.

Boruc ma trójkę dzieci. Serio myślisz, że ta dwójka, która z nim mieszka żyje za 2K? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie myślę tak, ale co to ma do rzeczy ile tamte dzieci dostają? Które prawo mówi, że wszystkie dzieci mają żyć na tym samym poziomie?

Rodzeństwo
@Strzelec_Kurpiowski: Jeśli kobieta wybrała przemocowca to ponosi tego konsekwencje, ale jako że nie jest jej dzieckiem to nie ma wobec niego długotrwałych zobowiązań. Relacja rodzic-dziecko jednak różni się od relacji dwójki dorosłych ludzi.

Co do reszty widocznie się nie dogadamy, według mnie dziecko milionera nie powinno być wykluczone z życia na poziomie rodzica tylko dlatego, że ten przestał dogadywać się z jego matką.
Jeśli kobieta wybrała przemocowca to ponosi tego konsekwencje, ale jako że nie jest jej dzieckiem to nie ma wobec niego długotrwałych zobowiązań. Relacja rodzic-dziecko jednak różni się od relacji dwójki dorosłych ludzi.


@pianinka: różni się, owszem. Rodzić powinien zapewnić dziecku godny byt i zaspokojenie normalnych potrzeb. Tyle że to będzie kosztować 2 tysiące zł miesięcznie, a nie 20 tysięcy.

Co do reszty widocznie się nie dogadamy, według mnie dziecko milionera nie