Wpis z mikrobloga

@Kasahara: no pewnie masz rację- mówiłem, że się nie znam. jednak rozum podpowiada mi, że nie jesteśmy zaprogramowani dźwigać takich obciążeń. niedawno była afera, jak kurier miał wnieść 60 worków cementu po 25kg na czwarte piętro i większość mireczków wróżyła, że umrze, reszta, że po robocie, jeśli przeżyje złoży wypowiedzenie. A Ty sam z włąsnej woli w parę sekund uniosłeś ciężar równy sporej osobówce. Jeśli jesteś zawodowcem i na tym zarabiasz
no pewnie masz rację- mówiłem, że się nie znam. jednak rozum podpowiada mi, że nie jesteśmy zaprogramowani dźwigać takich obciążeń.


@ifiruledtheworld:

Zaprogramowani to nie jesteśmy do siedzenia na dupie przez większość dnia i dlatego nasze mięśnie potem są takie słabe lub prawie nie istnieją. Praca fizyczna to jednak trochę inna para kaloszy, bo bezpieczne wzmacnianie na siłowni wzorców ruchów często nie ma nic wspólnego z tym, że panowie na budowie podnoszą
Pobierz
źródło: comment_4YwegVvVQ2DvEbDYKcxNcH8983SXog8s.jpg
@Need: Racja, z tym siedzeniem. To jest coś co zabija ludzi, jak bardzo "ergonomicznego" krzesła byś nie miał. Sam zaczałem pracować w IT i po 1-2 miałem takie niesamowite bóle pleców. Odkąd ćwiczę trójbój wszystkie bóle zniknęły. Każdy jeden. Kolana, pleców, nawet nadgarstków.